Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Robert Lewandowski zmienił swoją fryzurę na Mundial 2018! W nowym looku powitał stęsknioną Anię w hotelu w Moskwie!
Robert Lewandowski zmienił swoją fryzurę na Mundial 2018! W nowym looku powitał stęsknioną Anię w hotelu w Moskwie!

Robert Lewandowski zmienił swoją fryzurę na Mundial 2018! W nowym looku...

Robert Lewandowski zmienił swoją fryzurę na Mundial 2018!...

Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją z dziećmi na zakupach! Mała North wyrasta na ikonę stylu!
Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją z dziećmi na zakupach! Mała North wyrasta na ikonę stylu!

Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją z dziećmi na...

Genialne zdjęcia! Kim Kardashian i Kanye West szaleją...

Rihanna skompromitowana w programie na żywo! Pokazali jej żenujące zachowanie w restauracji [WIDEO]
Rihanna skompromitowana w programie na żywo! Pokazali jej żenujące zachowanie w restauracji [WIDEO]

Rihanna skompromitowana w programie na żywo! Pokazali jej żenujące zachowanie w...

Rihanna skompromitowana w programie na żywo! Pokazali jej...

Dziś wtorek, 19.06.2018

Szok! Ojciec Kevina Spcey’a gwałcił jego brata i był nazistą!

Kevin Spacey


Randall Fowler o rodzinnej relacji

Na fali afery o molestowanie przez Harveya Weinsteina coraz więcej ofiar przestaje się bać i zaczyna mówić prawdę. Od kilku tygodni codziennie w mediach opisywane są wyznania kolejnych poszkodowanych. Dwa dni temu aktor Anthony Rapp postanowił opowiedzieć o swoich doświadczeniem z uwielbianym i utalentowanym aktorem Kevinem Spacey – 14-latek trafił do jego apartamentu na Manhattanie i kiedy zostali sami:

Próbował mnie uwieść. Zdałem sobie sprawę, że próbuje ze mną nawiązać kontakt seksualny. Z wiekiem zrozumiałem, że miałem szczęście, że coś gorszego się nie zdarzyło. Nie mogę w to uwierzyć. Nie mogę sobie wyobrazić, że ktokolwiek, kogo znam, zrobiłby coś takiego 14-letniemu chłopcu.

W odpowiedzi na to Spacey wystosował komunikat, w którym bardzo przepraszał Rappa i ujawnił swoją homoseksualną orientację:

Mam szacunek do Anthony’go jako do aktora. Jestem przerażony tą historią. Nie pamiętam jednak tego zdarzenia, mówimy o czymś, co miało mieć miejsce 30 lat temu. Jeśli jednak zachowałem się tak, jak mówi Anthony, jestem mu winien najszczersze przeprosiny, co pozostaje nazwać pijackim zachowaniem i za te uczucia, które towarzyszyły mu przez lata.

Następnie Spacey napisał, że pod wpływem tego, co powiedział Rapp, postanowił zająć się „sprawami we własnym życiu”.

Chcę zająć się tym uczciwie i otwarcie, a zaczyna się to od przeanalizowania mojego własnego zachowania — zaznaczył.

Kevin przyznał, że miał romantyczne związki zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami i poinformował, że dokonał wyboru – postanowił żyć teraz jako gej.

Jednak wiele osób, środowisk LGBT i mediów jest jeszcze bardziej rozwścieczonych na gwiazdora, że swoim „coming outem” próbował przykryć fakt, że molestował 14-latka. Działacze LGBT piszą do Spacey’a, żeby nie chował się pod tęczowy parasol, bo gej to gej, a pedofil to pedofil. W tej sytuacji głos postanowił zabrać brat Kevina – Randall Fowler.

Fowler to starszy brat aktora, pracujący jako sobowtór Roda Stewarda i kierowca limuzyny. To, co powiedział o dzieciństwie swoim i brata jest naprawdę przerażające, równie przerażające jak informacja o tym, że ojciec chłopców był nienawidzącym Żydów nazistą, matka tolerowała jego zachowania, a siostra uciekła z domu w wieku 18 lat:

Żadne z nas nie mogło liczyć na normalne dzieciństwo z takimi rodzicami. Mam na sowim koncie trzy nieudane małżeństwa, 40 romansów. W naszym domu było mnóstwo okrucieństwa. Aż trudno w to uwierzyć. Kevin uciekał od tego w świat sztuki. Stał się zamknięty w sobie, cichy i bardzo bystry. Stał się wyzuty z uczuć. ie zapraszaliśmy kolegów. Nie chcieliśmy, żeby zobaczyli ściany biura naszego ojca wyklejone pornograficznymi zdjęciami kobiet i mężczyzn.

Mężczyzna opowiedział też o gwałcie, jakiego dopuścił się jego ojciec:

Wziął mnie do sypialni, zamknął drzwi. Powiedział, że opowie mi o pszczółkach. Mama dobijała się do pokoju, ale ojciec kazał mi być cicho. Miałem 12 lat. Rozpiął mi spodnie i zaczął mnie dotykać. Nagle dobijanie się do drzwi ustało. Matka odeszła. Nigdy nie czułem się tak porzucony. Poświęciłem się dla brata. Powiedziałem ojcu, że jeśli dotknie Kevina, będzie miał ze mną do czynienia. Nie chciałem mieć dzieci, żeby nie przekazać im genu seksualnego oprawcy.

Mamy wrażenie, że afera Harveya Weisteina ośmieliła ofiary do mówienia w końcu prawdy na głos, to raczej nie koniec wstrząsających wyznań… Przerażające.

Kevin Spacey jest gejem! Aktor zrobił coming out ze względu na szokujące okoliczności!

Agnieszka Holland opowiedziała o współpracy z Kevinem Spacey i Robin Wright [wideo]

Hillary Clinton i Kevin Spacey wiedzą, jak zbierać pieniądze. To wideo już jest hitem internetu

Czy masz znajomych gejów?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×