Szukaj

Rafał Grabias o aferze metkowej z Jessicą Mercedes. „To skur***yństwo”. Nie przebierał w słowach

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniósł się do tak zwanej afery metkowej z firmą Jessiki Mercedes w roli głównej. Co powiedział? Mocne słowa celebryty!

Niedawno wybuchła ogromna afera z firmą Jessiki Mercedes w roli głównej. Okazało się, że bazy jej ubrań, były produkowane w Maroku, a nie w Polsce. Sprawa wyszła na jaw przypadkiem. Z T-shirtów sygnowanych marką Veclaim nie została usunięta metka prawdziwego producenta. Klienci poczuli się oszukani.

Gdy o sytuacji zrobiło się głośno, Jessica Mercedes wydała oświadczenie, w którym tłumaczyła się z zaistniałej sytuacji i za nią przeprosiła. Blogerka wyjaśniła też, skąd metka innej marki na jej produkcie. Niestety jej próby odzyskania wiarygodności wielu nie przekonały. Co o całej sprawie sądzi Rafał Grabias?

Rafał Grabias w ostrych słowach o aferze metkowej Jessiki Mercedes

Rafał Grabias o aferze metkowej z Jessicą Mercedes i jej firmą Veclaim. Co sądzi o całej sprawie? Odpowiadając na pytanie, nie przebierał w słowach, uważa, że to zwykłe oszustwo.

Nie chciałbym używać wulgaryzmów, ale to jest sku*********o. Takich rzeczy się po prostu nie robi. To jest nabijanie ludzi w butelkę.

Co jego zdaniem powinna zrobić blogerka, aby z tej sytuacji wyjść z twarzą? Rafał ma świetną radę dla Jessiki Mercedes.

W mojej ocenie powinna przełknąć ślinę, przyznać się do tego, co zrobiła. A nie kolokwialnie mówiąc –  udając wariata, mówi, że to nieświadomość, a to współpraca itd. Po prostu próbowała oszukać ludzi, została złapana i tyle. Trzeba ponieść karę i nie brnąć w to. Uważam, że pokora jest młodej osobie jak najbardziej zalecana.

Myślicie, że Jessica ma jeszcze szansę, aby odbudować wizerunek firmy?


Rafał Grabias na otwarciu salonu kosmetycznego

Rafał Grabias na otwarciu salonu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Rafał Grabias pokłócił się z Gabrielem Sewerynem

Rafał Grabias pokłócił się z Gabrielem Sewerynem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×