Newsy„Pierwsze oficjalne wyjście z nowym partnerem i taki klops”. Rafał Grabias gani Annę Muchę za stylizację. Bezlitośnie wytknął jej to, co najgorsze

„Pierwsze oficjalne wyjście z nowym partnerem i taki klops”. Rafał Grabias gani Annę Muchę za stylizację. Bezlitośnie wytknął jej to, co najgorsze

Anna Mucha i Rafał Grabias
Anna Mucha i Rafał Grabias
Sebastian
02.02.2022 14:20, aktualizacja: 02.02.2022 16:58

Rafał Grabias zdobył popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Widzowie mieli okazje obserwować, jak wygląda jego życie u boku starszego o prawie dwie dekady partnera – Gabriela Seweryna, z którym rozstał się tuż po odejściu z produkcji.

Po zerwaniu kontraktu z TTV skupił się na działalności na YouTube, gdzie ruszył z własnym programem o tematyce ogrodniczej – Ciotka na działce. Zdaje się jednak, że po dwóch latach od rozstania zatęsknił za czułym dotykiem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał, że miłość ponownie zapukała do jego serca. Nie chce jednak zdradzać, kim jest jego nowy partner:

Mam w sobie spokój, a w sercu maj. Jestem zakochany. Jak będę pewien, to o tym poinformuje. Nie chciałbym mieć medialnego związku, teraz jak już jest ta osoba, to na pewno tylko dla mnie. Ta osoba nie jest z show-biznesu. W show-biznesie jak są dwie silne osobowości, jeszcze narcystyczne, to byłoby źle.

Rafał Grabias skrytykował stylizację Anny Muchy. Co mu się nie spodobało?

Rafał Grabias uwielbia kontakt z fanami, który utrzymuje na Instagramie. Jego poczynania śledzi prawie 200 tysięcy użytkowników. To tam dzieli się skrawkiem swojej codzienności i informuje o kolejnych projektach. Tym razem postanowił zabawić się w eksperta od wizerunku i skrytykować stylizację Anny Muchy.

Aktorka we wtorkowy wieczór pojawiła się na przedpremierowym pokazie filmu Miłość, seks & pandemia, w którym wciela się w jedną z głównych postaci. Gwiazda zadebiutowała na ściance ze swoim nowym partneremJakubem Wonsem. Oboje postawili na ciemne stylizacje. Sukienka Muchy wyjątkowo nie przypadła do gustu Grabiasowi:

Fatalna sukienka! Odsłania wszystkie mankamenty sylwetki. Naturalną sprawą jest ich posiadanie. Ludzie, ubranie służy do korygowania, a często do ukrywania mankamentów i niedoskonałości sylwetki. Mam wrażenie, że to jakaś zemsta stylisty. Pierwsze oficjalne wyjście z nowym partnerem i taki klops.

W dalszej części mężczyzna zdradził, co najbardziej mu się nie spodobało w stylizacji Muchy:

Ładna kobieta. Zgrabna noga i ta opinająca sukienka dziwnie rozbudowana w ramionach.

Anna nigdy nie ukrywała, że uwielbia prowokować stylizacjami. Tym razem włożyła czerwony stanik, który prześwitywał spod sukienki, a dodatkowym wabikiem dla męskich spojrzeń było rozcięcie, eksponujące jej zgrabną nogę. Niewykluczone, że o taki rozgłos właśnie jej chodziło. Zresztą, wystarczy posłuchać poniżej, w jakiej sukni ślubnej planuje stanąć przed ołtarzem. To dopiero szaleństwo!

  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Rafał Grabias – Eldorado, premiera książki
  • Rafał Grabias | fot. Paweł Wodzyński
  • Rafał Grabias krytykuje stylizację Anny Muchy
  • Rafał Grabias krytykuje stylizację Anny Muchy
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
[1/7] Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także