Anna Mucha z partnerem zadebiutowali na ściance. Nie brakowało czułości, ale nie obyło się bez drobnej wpadki. A może zrobiła to celowo?

Anna Mucha i Jakub Wons na salonach

Anna Mucha i Jakub Wons na salonach

Anna Mucha przy okazji premiery filmu Miłość, seks & pandemia zadebiutowała z partnerem na salonach. Nie szczędzili sobie czułości. Jak wyglądali?

Anna Mucha to aktorka, która na szklanym ekranie zadebiutowała jako dziecko. W wieku 9 lat zagrała w filmie Andrzeja Wajdy pt. Korczak. W krótkim czasie zaczęły napływać do niej kolejne oferty pracy. Widzowie mogli zobaczyć ją w produkcji Chłopaki nie płaczą. Mimo że karierę zaczynała wcześnie, na popularność musiała trochę poczekać. Tę zdobyła dopiero po dołączeniu do obsady serialu M jak miłość, w którym od dawna wciela się w postać Madzi. Chociaż na początku miał być to wątek epizodyczny, scenarzyści postanowili w taki sposób pokierować jej losami, by została z widzami na stałe.

Aktorka związana jest także z teatrem. Nie tylko regularnie pojawia się na jego deskach, ale jest też producentką spektaklu Przygody z ogrodnikiem, którego reżyserem jest jej życiowy partner, Jakub Wons. Partnerzy są razem od kilku lat, jednak nie obnoszą się ze swoim uczuciem. Sporadycznie zdarza im się wrzucić do sieci wspólne zdjęcia. Niechętnie opowiadają o tym jak wygląda ich życie prywatne. Aktorka przyznała jednak, że w pracy zachowują się jak profesjonaliści, a prywatne emocje odsuwają na bok:

Jej Wysokość Producenckość i Pan Reżyser to może i mieszanka wybuchowa, ale podobnie jak reszta zespołu są profesjonalistami i potrafią oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Nie wnikam, kto z kim śpi i kompletnie mnie to nie interesuje, byleby się zajął swoją robotą i wiedział, jakie są perspektywy, możliwości i ograniczenia – powiedziała w rozmowie z Party.

Anna Mucha i Jakub Wons zadebiutowali na salonach

Mimo że Mucha i Wons są parą od dawna, jak dotąd nie zdarzyło im się pojawiać razem na imprezach branżowych. Po kilku latach znajomości w końcu zdecydowali się przełamać lody i wspólnie wybrali się na premierę najnowszego filmu Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia, w którym aktorka wciela się w jedną z głównych postaci.

Jako pierwsza na czerwonym dywanie pojawiła się Anna, która na tę okazję włożyła czarną, obcisłą sukienkę sięgającą do kostek. Kreacja nie była jednak banalna, ponieważ miała długie rozcięcie, które odsłoniło zgrabne udo gwiazdy. Rękawy obszyte były piórami, które dodawały stylizacji elegancji. Ten element wykorzystała w swoim outficie również Małgorzata Rozenek. Całość dopełniła szpilkami w tym samym kolorze.

Aktorka rzadko wybiera ubrania, które tak mocno przylegają do ciała. Tym razem możemy zauważyć, że ma wąską talię i szerokie, wyraźnie zarysowane biodra. W blasku fleszy uwidocznił się tylko jeden mankament — spod materiału prześwitywał kolorowy biustonosz. Drobna wpadka nie była jednak w stanie zepsuć jej looku. A może to był celowy zabieg? Anna już nie raz udowodniła, że nawet zapięta pod szyję potrafi kusić na potęgę.

Krótko po tym jak główna bohaterka Miłości, seksu & pandemii zaprezentowała się na ściance, dołączył do niej Jakub Wons. Aktor włożył ciemny garnitur, a koszulę zastąpił golfem. Czule zerkał na ukochaną, która na kilku pierwszych kadrach sprawiała wrażenie skrępowanej. Gdy partner wziął ją w swoje ramiona, całe napięcie z niej zeszło, a na jej twarzy zagościł promienny uśmiech.

Zdjęcia z premiery znajdziecie w naszej galerii.


Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×