Wirtualna Polska

Gwiazdy na premierze filmu „Miłość, seks & pandemia”: Małgorzata Rozenek, Zosia Zborowska, Ewelina Lisowska

Gwiazdy na premierze filmu „Miłość, seks & pandemia”: Małgorzata Rozenek, Zosia Zborowska, Ewelina Lisowska

Gwiazdy na premierze filmu „Miłość, seks & pandemia"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, Ewelina Lisowska... Gwiazdy licznie przybyły na premierę filmu Miłość, seks & pandemia. Zdjęcia.

Wirtualna Polska

We wtorek o godzinie 20:00 rozpoczęła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia. W produkcji zagrały m.in. Małgorzata Rozenek, Zofia ZborowskaAnna Mucha. Pierwsza z nich debiutowała na wielkim ekranie. Na potrzeby produkcji przeszła sporą metamorfozę. Nie tylko zmieniła fryzurę, ale i na jej nieskazitelnej skórze zagościły tatuaże. Aby jak najlepiej wypaść, przez krótki czas uczęszczała na zajęcia z aktorstwa, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca — powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Perfekcyjna Pani domu już od kilku miesięcy czekała na premierę. Mimo ekscytacji nie ukrywała, że bardzo stresuje się tym, jak wypadnie.

Wspaniałe jest to, że życie stawia na mojej drodze wiele nowych wyzwań. Sprawdzanie się w kolejnych rolach ma w sobie ożywczą energię. Z wielką tremą będę czekać na efekt końcowy, bo kto wie… Oscar goes to… — napisała na Instagramie.

W końcu nadszedł wyczekiwany dzień premiery, a na niej nie brakowało przedstawicieli show-biznesu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy na premierze filmu Miłość, seks & pandemia

Vega w swojej najnowszej produkcji chciał pokazać, co kręci współczesne kobiety. Samotność wywołana pandemią koronawirusa w krótkim czasie obnażyła, jak kruche mogą być relacje. Format łamie tematy tabu, a seks i miłość zostaną pokazane takimi, jakimi są w rzeczywistości.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W dniu premiery na ściance pozowali: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, Ewelina Lisowska Bartek Jędrzejak, Patryk Vega, Weronika Lesiak, Daniel Roman, Paulina Koziejowska, Marlena Szmaja, Magdalena Antosiewicz, Martyna Kondratowicz, Julia Chatys, Joanna Majstrak, Sylwia Madeńska, Misha Kostrzewski, Magdalena Pieczonka, Sylwia Peretti, Robert Kochanek, Leonardo Marques, Dawid Czupryński, Wojciech Sikora, Ola Ciupa, Kubańczyk, Tomasz Torres, Agnieszka Kawiorska, Dorota Szczepańska, Monika Szczepańska, Stifler, Wojciech Gola, Magdalena Lubacz, Monika Goździalska, Izabela Zabielska, Julia Nowakowska, Eliza Gwiazda, Jan Pyrek.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Małgorzata Rozenek - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia

Anna Mucha - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×