Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Konflikt między Robertem Janowskim a Rafałem Brzozowskim nasila się! Jest ostra odpowiedź!

Robert Janowski i Rafał Brzozowski


Rafał Brzozowski odpowiedział Robertowi Janowskiemu

Ach te afery na najwyższych szczeblach polskiego show-biznesu! Tym razem w głównych rolach występują panowie Robert Janowski i równie sympatyczny Rafał Brzozowski. Zaczęło się od tego że nagle pojawiły się plotki o Jacku Kurskim, który miał ponoć w planach zmianę formuły ukochanego przez Polaków programu – Jaka To Melodia?. Miało być bardziej patriotycznie (w programach rozrywkowych to bardzo ważne!), co nie do końca spodobało się prowadzącemu od 1997 roku program Janowskiemu, który zasugerował, że prawdopodobnie pożegna się z formatem.

Przez kraj przetoczyła się fala żalu i wściekłości, w związku z tym Jacek Kurski postanowił jednak zatrzymać Janowskiego w programie i panom udało się dogadać. Robert udzielił potem wywiadu dla magazynu Party, w którym tak skomentował aferę:

Wtedy, po rozmowach z ludźmi, zrozumiałem, że ten teleturniej jest i zawsze był dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poglądy (…)  Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat. Co roku „w tajemnicy” zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach. Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi…

Brzozowski dybie na posadę Janowskiego, dlatego też Rafał zamieścił wczoraj na swoim oficjalnym koncie na Facebooku adekwatne oświadczenie:

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby , rozpowszechnianych prze Roberta Janowskiego jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie Jaka To Melodia chciałbym, stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdemontować wszelkie plotki na mój temat.Taka sutuacja nigdy nie miała miejsca. Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalna propozycję poprowadzenia programu Jaka to melodia lub jego współprowadzenia ze strony TVP jednak, odmówiłem udziału jako prowadzący. Obecnie skupiam się na swojej pracy zawodowej , która jest i będzie dla mnie zawsze priorytetem , a jednocześnie zbieram siły na nowy projekt telewizyjny Koło Fortuny, który będzie na pewno wielkim wyzwaniem w nowej roli z czego bardzo się cieszę. Zapewniam też że szanuje Roberta Janowskiego i jeśli moje muzyczne zaangażowanie w program odebrał inaczej nie będę w nim uczestniczył w żadnej formie. (pisownia oryginalna)

Będziecie oglądać Jaka to melodia? z Janowskim czy wybierzecie Koło fortuny z Brzozowskim? Trudny wybór, oj trudny…

Rafał Brzozowski chciał wygryźć Roberta Janowskiego z posady? „Wysyła mnie na emeryturę…”

Robert Janowski na koncercie z okazji 18. urodzin "Jaka to melodia?"

Robert Janowski i Rafał Brzozowski mają konflikt

SKY OVER EUROPE - piosenka Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2017

Rafał Brzozowski i Robert Janowski nie lubią się?

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×