Radek Majdan i Gosia Rozenek oceniają nasze szanse w meczu Polska-Francja. Wiedzą, co muszą zrobić Lewandowski i Szczęsny. Garść porad

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, Robert Lewandowski Wojciech Szczęsny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, Robert Lewandowski Wojciech Szczęsny

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek o szansach Polski w starciu z Francją. Padła rada dla Lewandowskiego i Szczęsnego. Co powiedzieli?

Polska drużyna dostała się na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022. Grę zaczęliśmy w Grupie C. Zmierzyliśmy się w niej kolejno z: Meksykiem (remis 0:0), Arabią Saudyjską (wygrana 2:0) oraz Argentyną (porażka 2:0).  Choć w ostatnim meczu nie poszło nam najlepiej, dzięki temu, że Saudyjczycy strzelili gola Meksykanom, zyskaliśmy nieco przewagi w tabeli i zakwalifikowaliśmy się do 1/8 finału.

Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Francja. Mecz z drużyną znad Sekwany odbędzie się o godz. 16:00 czasu polskiego na stadionie Al Thumama w stolicy Kataru, Dosze. Emocje są wielkie, bo od przebiegu spotkania zależy nasze „być albo nie być” na imprezie. Przebieg meczu chętnie prognozują gwiazdy sportu. Dziś pisaliśmy już o przemyśleniach Jakuba Rzeźniczaka.

Zawodnik Wisły Płock zdaje sobie sprawę z tego, że Francja jest faworytem, jednak jest dobrej myśli.

Zdecydowanym faworytem są Francuzi, ale dobrze wiemy, jak nieprzewidywalnym sportem jest piłka nożna. Na tym turnieju widzieliśmy już porażki wielkich drużyn z tymi teoretycznie słabszymi. Pewnie Francja będzie prowadziła grę, a my, jak to było w ostatnich spotkaniach, będziemy szukać szans w kontrataku – ocenił. I dodał: – Miejmy nadzieję również, że Wojciech Szczęsny podtrzyma swoją doskonałą dyspozycję z poprzednich spotkań, ale tak jak mówię, to jest piłka i wszystko jest możliwe .

Więcej przeczytacie tutaj.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek o meczu Polska-Francja

Dziennikarze Plotka o komentarz ws. meczu poprosili Radosława Majdana Małgorzatę Rozenek. Radek, który sam występował jako bramkarz reprezentacji narodowej i święcił triumfy w Pogoni Szczecin, miał rady dla trzech zawodników: Wojciecha Szczęsnego, Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego.

Jeśli zagramy tak defensywnie jak z Argentyną, to nie mamy szans na zwycięstwo. Pozostaje mieć nadzieję, że Wojtek Szczęsny będzie nadal w swojej życiowej formie, a Robert Lewandowski i Piotr Zieliński wyzwolą się z „defensywnej” taktyki selekcjonera i w końcu pokażą swoje olbrzymie umiejętności – nadzwyczaj szczerze ocenił.

Również Gosia zabrała głos.

Ja dodam: Do boju, Polsko – dopingowała naszych piłkarzy.

Zgadzacie się ze stanowiskiem przyjętym przez Radka?


Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny na Mundialu 2022

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny na Mundialu 2022

Radosław Majdan – mecz Polska-Holandia

Radosław Majdan – mecz Polska-Holandia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×