Jakub Rzeźniczak świeżo po ślubie przewiduje przebieg meczu Polska-Francja. Sytuacja uległaby zmianie, gdyby pojawił się na boisku?

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak zabrał głos ws. meczu Polska-Francja. Wie, kto jest zdecydowanym faworytem. Szczera opinia piłkarza Wisły Płock.

Jakub Rzeźniczak od lat młodości jest wziętym piłkarzem. Aktualnie gra na pozycji obrońcy w Wiśle Płock. Wcześniej mogliśmy oglądać go w barwach między innymi Widzewa Łódź, Legii Warszawy i reprezentacji narodowej Polski. Media rozpisują się o nim ostatnio głównie w kontekście życia prywatnego. Przed kilkoma miesiącami przeżył tragedię: jego syn, Oliwier, zmarł wskutek choroby nowotworowej.

28 listopada zawodnik zaskoczył wszystkich i sformalizował związek z Pauliną Nowicką. Skromny ślub odbył się na Florydzie. Część osób skrytykowała piłkarza, sugerując, że jeszcze za wcześnie na organizowanie tego typu imprez. W obronie przyjaciela stanął doktor Krzysztof Gojdź, który nieźle dał do wiwatu internautom.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*** znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia! – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Pudelka.

Kuba, będąc dla wielu Polaków autorytetem w zakresie futbolu, został poproszony przez Plotka o ocenę szans polskiej reprezentacji w meczu z Francją. Przypomnijmy, że biało-czerwoni zmierzą się z rywalami znad Sekwany dziś o godz. 16:00.

Jakub Rzeźniczak o meczu Polska-Francja

Rozmówca serwisu nie kryje, że to Francuzi są faworytem dzisiejszego spotkania. Mniej więcej wie też, jak będzie wyglądała sytuacja na boisku. To Francuzi będą prowadzili grę, podczas gdy Polacy będą szukali szans w kontrataku.

Zdecydowanym faworytem są Francuzi, ale dobrze wiemy, jak nieprzewidywalnym sportem jest piłka nożna. Na tym turnieju widzieliśmy już porażki wielkich drużyn z tymi teoretycznie słabszymi. Pewnie Francja będzie prowadziła grę, a my, jak to było w ostatnich spotkaniach, będziemy szukać szans w kontrataku – ocenił.

Jego zdaniem duże nadzieje wiążą się z bramkarzem, Wojciechem Szczęsnym, który w ostatnich meczach wyraźnie dominował nad kolegami.

Miejmy nadzieję również, że Wojciech Szczęsny podtrzyma swoją doskonałą dyspozycję z poprzednich spotkań, ale tak jak mówię, to jest piłka i wszystko jest możliwe – dodał Kuba.

Myślicie, że gdyby Kuba pojawił się na boisku, nasze szanse na zwycięstwo jakoś by wzrosły?


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Komentarze

  • Gość pisze:

    Godz to wiesniaczysko

  • Gość Toja pisze:

    To jakie jest zdanie tego pana jest nieistotne. A ślub na skromny nie wyglądał. Pan Gojdz pokazał jakim jest prostakiem. Jastrzębiu najwyraźniej im kibicujesz. Popierasz takie postawy życiowe?

  • kibic wawa pisze:

    Póki co, w grach przeciw Argentynie się okazało, że Australia jest lepsza od Polski. Więcej tam u nich w drużynie mężczyzn, a mniej gogusiów. wyposażonych często w nereczki, torebusie, plecaczki itp.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×