Qczaj zwierzył się nam z rozstania i doczekał się hejtu: „Obleśne”. Zniesmaczony fan długo nie czekał na odpowiedź. Doszło do wymiany zdań

Qczaj

Qczaj

Qczaj zdecydował się przed naszą kamerą opowiedzieć o rozstaniu z ukochanym. Jego związek rozpadł się po 5 latach. Jeden z internautów w obraźliwy sposób skomentował wyznanie trenera. Doczekał się odpowiedzi. 

Qczaj od wielu lat obecny jest w show-biznesie. Trener personalny, który pracuje z gwiazdami i sam przez to stał się jedną z nich, bardzo długo nie komentował swojej orientacji. Coming outu dokonał w bardzo smutny sposób. Mężczyzna powiązał swoje wyznanie z historią o pedofilii w kościele. Na jego Instagramie pojawił się wtedy post, w którym ze szczegółami opowiedział o tym, jak w dzieciństwie był molestowany. Jego oprawcą okazał się bliski przyjaciel rodziny. Pozostawiło to w nim traumę na całe życie. Na końcu swojej poruszającej historii wspomniał o odmiennej orientacji.

Jego wyznanie spotkało się bardzo ciepłym przyjęciem fanów i przyjaciół. W sieci otrzymał on wiele słów wsparcia. Komentujący ucieszyli się, że wreszcie zrzucił z siebie ogromny ciężar. Mężczyzna od tamtej pory wiele mówi o życiu prywatnym.

Qczaj odpowiada na krytykę internauty

Qczaj jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Zgromadził wokół siebie sporą liczbę fanów, a jego konto obserwuje ponad 600 tys. osób, co jest znakomitym wynikiem. Zamieszcza ona tam wiele zdjęć, jednak nigdy nie zdecydował się ujawnić, z kim się spotyka. Kilka dni temu reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z trenem. Okazało się, że jego związek dobiegł końca. Rozstał się on z mężczyzną, z którym był przez 5 lat. Przyznał on, że nadal nie wyleczył się z tej miłości.

To jest już moja była miłość życia. Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu, więc jest to świeża sprawa. Mam za sobą pięć cudownych lat spędzonych z moim partnerem. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był.

Bardzo szczery i pełen emocji wywiad, w którym Daniel opowiedział o tym, jak ciężko mu po rozstaniu wzbudził ogromne emocje wśród jego fanów. Wiele osób chciało okazać mu wsparcie, rozumiejąc, co teraz przechodzi. Rozmowę opublikowaliśmy również na naszym koncie na Instagramie.

Wywiad z Qczajem skomentowała na naszym profilu sporo osób. Jedna z nich nie ukrywała jednak swojego zniesmaczania. Zamieściła bardzo przykre słowa pod adresem trenera.

Fuj. Obleśne, nienormalne, chore! – napisał jeden z internautów.

Daniel postanowił odpowiedzieć na te słowa.

Smutne masz to życie.

Widać, że nie wszystkim internautom przypadło do gustu bardzo szczere wyznanie Qczaja o nieszczęśliwej miłości. Dobrze, że ma on ogromny dystans do hejterów. Chociaż wspomniany komentarz został już usunięty przez zniesmaczonego fana, to udało nam się wcześniej zrobić screen. Zobaczycie go w naszej galerii.


Qczaj odpowiada hejterowi

Qczaj odpowiada hejterowi

Gala Hashtagi Roku 2021 - Qczaj

Gala Hashtagi Roku 2021 - Qczaj

Qczaj ma kotkę Grażynkę

Qczaj ma kotkę Grażynkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×