NewsyQczaj pokazał się tuż po operacji plastycznej! Najbardziej bolą komentarze internautów: "Odbiła ci sodówa"

Qczaj pokazał się tuż po operacji plastycznej! Najbardziej bolą komentarze internautów: "Odbiła ci sodówa"

Daniel Qczaj
Daniel Qczaj
Justyna Mazur
15.08.2019 13:52, aktualizacja: 15.08.2019 21:24

Daniel Kuczaj na brak fanów, a raczej fanek narzekać nie może. Polki pokochały go za bezpośrednie podejście do tematu. Trener bez ogródek mówi, co robić, by sadełko nie odkładało nam się na udach, pośladkach czy na brzuchu. I choć zupełnie nikt go o to nie podejrzewał – zdecydował się właśnie na operację plastyczną!

Sportsmen opublikował zdjęcie ze szpitala i szczery wpis, w którym wyjaśnia, dlaczego postanowił poprawić sobie urodę. Miało to też znaczenie medyczne. Chodzi o to, że Kuczaj kilkanaście lat temu zemdlał na bieżni i upadając, niefortunnie złamał nos. Ten zrósł się krzywo, to nie wyglądało najlepiej, ale też niosło za sobą drobne utrudnienia, które znają wszyscy z krzywą przegrodą nosową.

Dlaczego Qczaj miał operację plastyczną nosa?

Cóż. Qczaj postanowił nie zwlekać z tym dłużej. We wtorek odbyła się operacja. Zabieg zaczął się z drobnymi przygodami, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Trener z nowym nosem uśmiechać się jeszcze nie może, ale gdyby tylko mógł z pewnością wyśmiałby tych, którzy teraz z niego szydzą! Jego ostatni wpis wszystko wyjaśnia:

Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha?Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stałoMówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz...We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze.Dlaczego operacja?Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos????????‍♂️????Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciałOczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej Zrobiłem to dla siebie... Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa” Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić Nic, doktor kazał mi się nie denerwować...Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić.Treningi, diety... będzie konkurs...i chce już ćwiczyć Niech to się już zrasta wszystko! ✊Poćwiczcie za mnie! (pisownia oryginalna).

Na szczęście w mediach społecznościowych nie brakuje także tych, którzy życzą Qczajowi jak najlepiej. My również przyłączamy się do życzeń. Wracaj do zdrowia i na salę treningową! :-)

Poza tym chcieliśmy zauważyć, że postawa Daniela, to powód do dumy i oklasków. Pomyślcie tylko, ile gwiazdek próbuje ukryć przed nami podobne zabiegi. Brawa za szczerość!

Daniel Qczaj miał operację plastyczną nosa
Daniel Qczaj miał operację plastyczną nosa
  • Daniel Qczaj
  • Daniel Qczaj
  • Daniel Qczaj
  • Daniel Kuczaj bez koszulki
  • Klata Daniela Kuczaja
  • Jak kiedyś wyglądał Daniel Kuczaj?
  • Daniel Kuczaj w 2012 roku
  • Daniel Qczaj
[1/8] Daniel Qczaj
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także