NewsyQczaj skomentował wygraną Krystiana Ochmana, a fani się wściekli. W sieci prawdziwa burza. Zrobiło się nieprzyjemnie

Qczaj skomentował wygraną Krystiana Ochmana, a fani się wściekli. W sieci prawdziwa burza. Zrobiło się nieprzyjemnie

Qczaj
Qczaj
Krystyna Miśkiewicz
20.02.2022 14:00, aktualizacja: 20.02.2022 14:32

Tym razem Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Turynie. Wszystko ze względu na zwycięstwo pochodzącej z Włoch rockowej kapeli Maneskin, która w zeszłym roku podbiła serca europejskich słuchaczy i nie miała sobie równych na scenie w Rotterdamie. Polskę reprezentował wówczas Rafał Brzozowski, któremu z piosenką The Ride nie udało się wejść do finału. W sobotę 19 lutego Polacy zdecydowali, że nasz kraj będzie reprezentował Krystian Ochman.

Wokalista zdobył sporą popularność zdobył w momencie gdy pojawił się w 11. edycji programu The Voice of Poland. Tam pod wodzą Michała Szpaka dotarł do ścisłego finału, w którym okazał się bezkonkurencyjny. Podobnie było, gdy pojawił się w preselekcjach. Jego wykonanie piosenki River spodobało się nie tylko jury, ale też widzom TVP, którzy właśnie na niego oddali swoje głosy.

Qczaj komentuje zwycięstwo Ochmana. Wywołał prawdziwą burzę

Od samego początku wiadomo było, że wśród 10 artystów, którzy mieli okazję zaprezentować się w krajowych preselekcjach, walka o pierwsze miejsce rozegra się pomiędzy Darią Marx a Krystianem Ochmanem. To właśnie oni cieszyli się największą sympatią fanów, a utwory, które przygotowali na konkurs, szybko wpadły fanom w ucho. Wydawało się, że nieco większe szanse na zwycięstwo miała Daria z utworem Paranoia, ponieważ piosenka byłem jednym z większych hitów w stacjach radiowych.

Na naszym profilu na Instagramie tuż po wczorajszym finale zamieściliśmy informację o tym, że w tym roku Polskę na Eurowizji będzie reprezentował Krystian Ochman. W komentarzach natychmiast pojawiła się lawina gratulacji, ale także głosy od zawiedzionych fanów Darii.

Pod wpisem rozgorzała prawdziwa dyskusja, zwłaszcza pod wpisem Qczaja. Znany trener był wyraźnie zawiedziony tym, że to nie piosenka Paranoia będzie rozbrzmiewała w Turynie.

Dla mnie zwyciężyła @itsdariamarx - napisał.

Nie wszystkim spodobały się jego słowa. Internauci i fani Krystiana natychmiast ruszyli z odwetem.

  • @qczaj to chyba nie jest ważne kto dla pana, zasady są takie, że wygrywa ten kto otrzyma najwięcej głosów.
  • No właśnie to nie ma znaczenia kto dla Pana, opowiadanie sie po którejś ze stron nie ma sensu, wygrał Krystian i należy pogratulować.
  • @qczaj spokojnie, nie unoś się... Wygrał Krystian i nie wiem po co pisać, że czyimś zdaniem nie powinien.
  • @qczaj co za frajerski komentarz! Wygrał kto inny, ładnie byłoby tak zwyczajnie po ludzku pogratulować.
  • @qczaj, ta co miała piosenkę 4 miesiące temu i startuje do eurowizji z tą samą piosenką gdzie reszta zawsze ma nową specjalnie napisaną do Eurowizji.
  • @qczaj ale po co pisać to pod postem o zwycięzcy, mysli Pan, że mu przyjemnie? Nie można z klasą pogratulować swojej faworytce, najlepiej prywatnie, bez obnoszenia się?

Qczaj zaciekle bronił swojego komentarza i nie zamierzał milczeć.

Umiesz czytać? To przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze. DLA MNIE. Wyraźnie napisane - odpisał.

Trener oprócz krytyki spotkał się także ze słowami poparcia. Wielu internautów również widziałoby właśnie Darię na scenie w Turynie. W galerii zobaczycie screeny komentarzy.

Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj komentuje zwycięstwo Krystiana Ochmana
Qczaj - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Qczaj - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Krystian Ochman - Eurowizja 2022, preselekcje
Krystian Ochman - Eurowizja 2022, preselekcje
Daria - Eurowizja 2022, preselekcje
Daria - Eurowizja 2022, preselekcje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także