Szukaj

Qczaj wyznał miłość i zaliczył zabawną wpadkę. Pomylił swojego ukochanego przystojniaka z innym

Qczaj

Qczaj

Qczaj po swoim coming oucie nie ukrywa, że już od zawsze pociągali go mężczyźni, czego wyraz dał w komentarzu pod jednym ze zdjęć opublikowanych na profilu Jastrząb Post na Instagramie. Zaliczył przy tym zabawną wpadkę. Co takiego napisał?

Daniel Kuczaj od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych trenerów gwiazd. Rozsadza go energia, a jego znakiem rozpoznawczym jest szeroki uśmiech i niegasnący optymizm. Pod tą maską ukrywał jednak prawdziwą tragedię, której musiał stawić czoła jeszcze w dzieciństwie.

Qczaj otwarcie przyznał się do tego, że jego domu obecne były alkohol i przemoc seksualna:

Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt – napisał trener.

Jako nastolatek wyjawił swojej mamie, że jest gejem. Choć w tamtym czasie borykał się z licznymi kompleksami, obecnie może pochwalić się formą, jakiej zazdroszczą mu tysiące mężczyzn w Polsce.

Qczaj zaliczył wpadkę wyznając miłość

Karolina Malinowska wystąpiła w środowym wydaniu Dzień Dobry TVN, w którym wspólnie z Olgą Kalicką opowiedziała o trudach macierzyństwa. Gwiazdy zdradziły, jak zarządzają czasem, aby przy dziecku znaleźć chwilę dla siebie.

Gdy wyszły ze studia, stanęły przed fotoreporterami, którym zaprezentowały stylizacje. Malinowska do studia przyszła ubrana w modne jeansy, bluzkę z wizerunkiem gwiazdy z Beverly Hills 90210 oraz kurtkę z kapturem.

Na profilu Jastrząb Post na Instagramie pojawił się kadr prezentujący stylizację gwiazdy. Tym razem to Karolina Malinowska zagościła na naszym koncie. Jako pierwszy zdjęcie skomentował Qczaj:

Brandon 😍🤩 90’s baby.

Okazuje się jednak, że Qczaj pomylił postaci, co niezwłocznie wytknęły mu internautki. Na koszulce Karoliny Malinowskiej widniała podobizna Dylana McKaya (Luke Perry) z serialu Beverly Hills 90210, a nie tak jak początkowo założył trener, Brandona Walsha (Jason Priestley). Po uwagach czujnych obserwatorek szybko się poprawił:

Nooo taaaak faktycznie mi się Dylan z Brandonem pomylił, co nie zmienia faktu, że ja się w Brandonie kochałem.

No cóż, wpadki zdarzają się nawet najlepszym, ale żeby pomylić swoją dawną miłość… 😉


Dylan i Brandon z Beverly Hills

Dylan i Brandon z Beverly Hills

Karolina Malinowska, Olga Kalicka w Dzień Dobry TVN

Karolina Malinowska, Olga Kalicka w Dzień Dobry TVN

Karolina Malinowska, w Dzień Dobry TVN

Karolina Malinowska, w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×