Selena i Paris były na ślubie Britney, a teraz przestały ją obserwować. Wszystko przez ostre słowa o Christinie Aguilerze

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears znowu w kłopotach. Tym razem naraziła się swoim przyjaciółkom. Były na jej ślubie, a teraz przestały ją obserwować w sieci. Co się wydarzyło?

Britney Spears od kilku miesięcy jest znowu wolna. Sąd zniósł kuratelę, która kontrolowała całe jej życie. Od tamtego czasu zdążyła wyjść za mąż i powróciła do sieci z wielki hukiem. Teraz nadrabia lata milczenia. Jednak nadmierna szczerość tym razem zniechęciła do niej przyjaciółki

Przyjaciółki bojkotują Britney Spears. Co się wydarzyło?

W ostatnim czasie Spears wdała się w medialną przepychankę z byłym mężem i z nastoletnimi synami. 15-letni już Jayden razem ze swoim ojcem, udzielił wywiadu The Daily Mail, w którym podsumował zachowanie swojej mamy i zdradził, dlaczego razem z bratem nie pojawili się na jej ślubie. Piosenkarka emocjonalnie zareagowała na słowa chłopca i wydała oświadczenie, w którym zapewniła o miłości do dzieci i chęci rozmowy.

Potem opublikowała kontrowersyjny wpis, w którym obraziła Christinę Aguilerę, która przez cały czas kurateli stawała w jej obronie.

Gdybym miała tancerzy Christiny Aguilery, wyglądałbym na bardzo małą […] Odkryłam, że jest tylko jeden sposób, aby wyglądać szczuplej: spędzać czas z grubymi ludźmi – napisała Britney cytując podobno Roberta Dangerfielda.

Poniedziałkowy post Britney Spears, który wciąż był na jej stronie we wtorek rano, spotkał się z ogromnym sprzeciwem. Internautom nie podobało się kpienie z ciał innych ludzi. Nie pojawiło się oficjalne stanowisko Christiny Aguilery w tej sprawie, ale jej unfollow mówi wszystko.

Sprawie przyjrzał się polski fanklub Brit i tak skomentował to, co zaszło:

Internet oburzony wpisami Britney Spears a jej przyjaciółka, Paris Hilton, oraz inne gwiazdy przestają obserwować ją na Instagramie!
W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie, Księżniczka Pop odniosła się do upokarzającego ustawiania jej na scenie w otoczeniu wielu tancerek. Teraz Brit wypowiedziała się również na temat wagi swojej oraz otaczających ją kobiet. Spears udostępniła grafikę z napisem „Odkryłam, że jedynym sposobem na to, aby wyglądać szczupło, jest przebywanie w otoczeniu wyłącznie grubych osób”.
„Gdybym miała tancerki Christiny Aguilery, wyglądałabym bardzo szczupło” – dodała Brit w opisie do zdjęcia.
Post ten został mocno skrytykowany przez obserwujących gwiazdę. Dodatkowo fani Britney zauważyli malejąco grono obserwujących jej konto: Spears przestały obserwować m.in. Selena Gomez, Dua Lipa czy Paris Hilton! – alarmuje najstarszy fanklub gwiazdy.

Rzeczywiście, Paris Hilton i Selena Gomez są w gronie gwiazd, które już nie obserwują profilu Spears. Nadmierna szczerość po latach wymuszonego milczenia zaszkodzi Britney?


Zdjęcia ze ślubu Britney Spears: Madonna, Donatella Versace, Paris Hilton, Drew Barrymore, Selena Gomez

Zdjęcia ze ślubu Britney Spears: Madonna, Donatella Versace, Paris Hilton, Drew Barrymore, Selena Gomez

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears i Sam Asghari na ślubie przyjaciół

Britney Spears udostępniła film ze ślubu z Samem Asgharim

Britney Spears udostępniła film ze ślubu z Samem Asgharim

Komentarze

 • Gość pisze:

  Stek bzdur

 • Gość pisze:

  Jej jednak ta kuratela była potrzebna …. widać że jest z nią coś nie tak odrazu jak wejdzie się na jej Ig

 • Gość pisze:

  Przecież dobrze napisała, z humorem.
  To jest śmieszne raczej. Ma dystans, jak widac. Ciagle ta presja wagi – mam wrażenie ze to problem XXI wieki. A tymczasem są inne istotne problemy tego świata niż nieosiąganie wymiarów modeli XS.
  Ja tez jestem gruby, fakt niemiło jak ktoś wprost mi to powie. No ale ja jestem tego świadomy. Wypowiedz Britney to raczej refleksja co do jej życia, podejścia do wagi. Wiec raczej ona sama się mierzy z tymi porównaniami. Lepiej się osmiac.
  Cokolwiek nie powiedzieć to zaraz nietolerancja. Tak jak ze słowem murzyn. Czarnoskóry źle, ale bialy człowiek to już spoko..

 • Gość pisze:

  Przecież się obserwują wystarczy sprawdzić ma ig.

 • Gość pisze:

  Bzdury, Paris nadal ją obserwuje

 • Gość pisze:

  dla Britni to już każdy zły i każdy winny, nawet tancerze, że byli szczupli. Już nie wie kogo się czepić

 • Gość pisze:

  Obie powinny z lekka wychamować z jedzeniem, chociaż faktycznie ostatnio Christina wygląda strasznie . Nie chodzi tylko o dodatkowe kg ,ale o inne zabiegi niby upiększające. Za chwilę będzie jak Donatella Versace…. Przykre….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×