Szukaj

Britney Spears na Instagramie błaga o pomoc? Obszerne oświadczenie obiegło media. Pracownica gwiazdy zabrał głos

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears od kilkunastu lat znajduje się pod kuratelą ojca. Internauci podjęli akcję, która ma na celu uwolnić ją spod opieki ojca, ponieważ dopatrzyli się w jej social mediach wołania o pomoc. Głos w sprawie zabrała jedna z pracownic gwiazdy. Co napisała w obszernym oświadczeniu?

Britney Spears wkroczyła do show-biznesu jako nastolatka. W latach 90. podbiła światową scenę muzyczną. Jej pierwszy album studyjny Baby One More Time i promująca go piosenka pod tym samym tytułem okazały się wielkim komercyjnym sukcesem. Teraz ma na swoim koncie aż 9 krążków, a jej ostatni album Glory wydany w 2016 roku, pod koniec zeszłego roku doczekał się reedycji. Młoda gwiazda szybko osiągnęła międzynarodową sławę i została nazwana księżniczką popu. Zbudowała wokół siebie prawdziwe imperium, a jej sława osiągnęła gigantyczne rozmiary.

Niestety jej życie prywatne bardzo na tym ucierpiało. Na początku swojej muzycznej drogi spotykała się z Justinem Timberlakem, a zakochani szybko zostali okrzyknięci jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich miłość skończyła się po trzech latach, a jak podawały tamtejsze media winną za rozpad związku była wokalistka, która dopuściła się zdrady. Jak do tej pory wszystko jednak pozostaje w sferze domysłów, ponieważ ani Britney ani Justin nigdy nie potwierdzili tej wersji wydarzeń.

Pracownicy Britney Spears zabrali głos w sprawie jej Instagrama

Po rozstaniu z Justinem gwiazda długo nie mogła znaleźć miłości. Na swoim koncie ma aż dwa nieudane małżeństwa, a to z tancerzem Kevinem Federline’em, przypłaciła utratą zdrowia psychicznego. Małżonkowie rozwodzili się w atmosferze wielkiego skandalu, a Britney po rozstaniu przeszła poważne załamanie nerwowe. Kilkukrotnie wymagała hospitalizacji na oddziałach psychiatrycznych a od ponad 12 lat pieczę na córką przejął  Jamie Spears. Jest on jej kuratorem oraz zarządcą majątku, ma także prawo decydowania o życiu prywatnym Britney.

W sierpniu zeszłego roku prawnik Britney zwrócił się z wnioskiem do sądu, aby to jej menadżerka Jodi Montgomery przejęła kuratelę. Jak na razie sprawa ta nie została wyjaśniona, a ojciec artystki cały czas sprawuje nałożoną na niego funkcję. Piosenkarka cały czas jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zdarza jej się publikować kontrowersyjne treści, w których fani dopatrzyli się wołania o pomoc. Latem jej obserwatorzy rozpoczęli akcję #freeBritney, która ma na celu uwolnienie artystki z kurateli ojca. Powstał nawet film dokumentalny na ten temat, który 5 lutego będzie miał swoją premierę.

Głos w sprawie po raz pierwszy postanowili zabrać współpracownicy Spears. Na Instagramie prowadzonym przez właścicielkę agencji znalazł się bardzo obszerny wpis. Firma, która wspomaga ją w prowadzeniu social mediów, zaprzecza jakoby treści dodawane przez ich klientkę były wołaniem o pomoc.

Britney nikogo nie prosi o pomoc ani nie zostawia żadnych ukrytych wiadomości na swoich nagraniach. Piosenkarka jedynie cieszy się życiem i stara się bawić Instagramem. Ma specjalny zespół, który pomaga jej planować aktywność w mediach, zupełnie tak jak każdy inny popularny celebryta.

Cassie Petrey zaprzeczyła także teoriom, że treści, które publikuje Britney, dodaje za nią zespół specjalistów, a ona sama nie ma wpływu na to co pojawia się w jej social mediach. Podkreśliła, że jej agencja jest jedynie wsparciem dla artystki.

Britney sama tworzy swoje posty i pisze opisy do zdjęć i filmików. Znajduje obrazki z Google czy Pinteresta, memy, cytaty i wszystko inne na własną rękę. Nikt nie sugeruje jej, co powinna wybrać. Nagrania też edytuje przeważnie sama. Jeżeli cokolwiek jest poddane edycji przez jej zespół od social mediów to tylko dlatego, że sama sobie tego zażyczyła i podzieliła się z nami instrukcjami na temat tego, co dokładnie mamy zrobić. Później Britney widzi efekt końcowy i decyduje, czy chce go opublikować, czy nie – napisała Cassie w swoim oświadczeniu.

Kobieta na koniec swojego obszernego wpisu zaapelował również do internatów o to, by byli dla niej wsparciem, ponieważ ich zachowanie może być dla artystki przykre.

Jeżeli chodzi o wspieranie Britney Spears w mediach społecznościowych, najlepsze, co możecie zrobić, to być dla niej mili. To wszystko, czego ona tak naprawdę chce. Nie naśmiewajcie się z niej. Nie zasłużyła sobie na to. Dobrze się bawi, tworząc dla was posty i dzieląc się obrazkami, które jej się podobają. To wszystko. Nie ma tu żadnego tajnego planu. Britney po prostu spędza czas po swojemu i mam nadzieję, że ludziom pomoże to zrozumieć, kim tak naprawdę jest

Miejmy nadzieję, że obszerne wyjaśnienia specjalistki od social mediów nieco uspokoją fanów gwiazdy, którzy od kilku miesięcy snują daleko idące teorie spiskowe.


Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Oświadczenie w sprawie social mediów Britney Spears

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×