Szukaj

Ojciec Britney Spears o relacji z gwiazdą i jej stanie psychicznym. Szybko jej nie opuści

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears po przebytym załamaniu nerwowym od 12 lat znajduje się pod kuratelą swojego ojca. Jamie po raz pierwszy zabrał głos w sprawie. Zdradził jakie stosunki łączą go obecnie z córką i skomentował jej stan psychiczny.

Britney Spears wielką karierę zaczynała w latach 90., a jej przeboje znane są na całym świecie. Pierwszy studyjny album …Baby One More Time był wielkim komercyjnym sukcesem, a każdy kolejny krążek spotykał się z dużym zainteresowaniem wśród fanów. Dyskografia wokalistki liczy aż 9 albumów. Ostatni z nich, Glory, doczekał się reedycji, która swoją premierę miała 4 grudnia.

Britney koncertując, zwiedziła niemal cały świat, a Polskę odwiedziła we wrześniu 2014 roku podczas promowania swojej autorskiej kolekcji bielizny. Wokalistka stała się marką samą w sobie, a jej sława osiągnęła gigantyczne wręcz rozmiary. Niestety jej życie prywatne nie układało się już tak doskonale jak kariera w show-biznesie.

Księżniczka popu bardzo długo nie mogła znaleźć miłości. Na początku kariery była związana z Justinem Timberlake’em. Stanowili oni jedną z najpiękniejszych par świata muzyki. Ich relacja miała rozpaść się po 3 latach ze względu na zdradę ze strony Britney, co do tej pory pozostaje jedynie w domysłach. Artystka ma też na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa.

Jakie są relacje Britney Spears z ojcem?

Spears pierwszy ślub wzięła z kolegą z dzieciństwa, Jasonem Allanem, jednak to małżeństwo zostało anulowane po zaledwie 55 godzinach. Później związała się z tancerzem Kevinem Federline’em, z którym ma dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Ich związek był pełen skandali, a po rozwodzie gwiazda popu przeszła załamanie nerwowe, które uniemożliwiło jej dalsze decydowanie o swoim życiu.

Od 2006 roku Britney już kilka razy wymagała hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym. Od 12 lat we wszystkich sprawach decyduje za nią jej ojciec Jamie, którego sąd ustanowił kuratorem córki. Ma on wyłączne prawo do zarządzania jej majątkiem, a nawet decydowania o życiu prywatnym.

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

W sierpniu ubezwłasnowolniona Britney zwróciła się do sądu z wnioskiem o to, by jej menadżerka Jodi Montgomery przejęła kuratelę. Ojciec wokalistki w styczniu 2019 roku zawiesił na pewien czas swoje obowiązki ze względu na zły stan zdrowia. Opiekę nad córką przekazał matce i menadżerce piosenkarki. Teraz po raz pierwszy od długiego czasu zabrał głos i publicznie wyjaśnił, jakie relacje łączą go z 39-letnią córką. Zwrócił też uwagę na jej stan psychiczny, zaznaczając, że „potrzebuje specjalnej opieki”.

Kocham moją córkę i bardzo za nią tęsknię. Kiedy członek rodziny potrzebuje specjalnej opieki i ochrony, rodzina musi zintensyfikować swoje działania. Tak jak robiłem to przez ostatnie 12 lat, aby bezwarunkowo ją chronić. Nadal chronię i kocham Britney – powiedził Jamie w wywiadzie dla CNN.

Ojciec i córka nie rozmawiali ze sobą, odkąd jej adwokat złożył wniosek o usunięcie go ze stanowiska kuratora. Britney cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie ma kontakt ze swoimi fanami. Latem jej obserwatorzy rozpoczęli akcję #freeBritney, która ma na celu uwolnienie artystki z kurateli ojca.

W dniu swoich 39. urodzin gwiazda postanowiła zrobić wielką niespodziankę swoim wielbicielom i wydała reedycję ostatniej płyty Glory. Znalazła się na niej piosenka, którą nagrała razem z Backstreet Boys. Sympatycy wokalistki cały czas mają nadzieję, że uda jej się wrócić na scenę.


Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears ma chorego ojca

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Britney Spears

Britney Spears

Dodaj komentarz

 • Uwolnic Britney pisze:

  Tato strasznie kochany, najpierw wepchali nieswiadoma zagrozen Britney w wieku dzieciecym w ciezki amerykanski showbiznes, zeby na niej zarobic, a teraz ubezwlasnowolnili ja prawnie. Skoro tak ja kocha a corka chce wolnosci a nie bycia wieznim to powinien zrobic to o co prosi. Wiele osob jest w znacznie gorszym stanie psychicznym i/lub jest zagrozeniem z tego wzgledu dla spoleczenstwa, a jakos funkcjonuja bezkarnie.

 • GośćKasiek pisze:

  Ona bardzo wyraznie pokazywala w jakim jest stanie czyli bardzo zle np.jak miala wystep na gramy gdzie dziwnie tanczyla wrecz poruszala sie nieudolnie jak by nigdy nie miala z tancem do czynienia co jest bzdura bo Britney bardzo dobrze tanczy i wiele dziwnych zeczy pokazuje doslownie ale na to nie ma rady jak dobra opieka ale nie na zasadzie wiezienia jej jak przyglupa tylko pokazania jej jak na nowo zyc bezpiecznie ona sie szarpie jak ptaszek w klatce

  • Pablo pisze:

   Słyszałaś kiedyś o znakach interpunkcyjnych? Normalnie Kali jeść, Kali pić….

 • Sabina pisze:

  Nie wyjdzie na scenę już nigdy patrząc co ona robi na insta.zniszczyla sobie życie przez narkotyki alkohol i tabletki od których była uzależniona

 • Gośćmm pisze:

  No cóż jak mają się chorobie afektywna dwubiegunowa nie jest lekko , zwłaszcza jak miała status takiej gwiazdy , smutne 😔

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×