Szukaj

Britney Spears i Backstreet Boys nagrali wspólną piosenkę. Szykuje się przebój dekady

Backstreet Boys, Britney Spears

Backstreet Boys, Britney Spears

Britney Spears powoli zaczyna wracać na rynek muzyczny. Gwiazda wydała nowy krążek w dniu 39. urodzin. Znajdziemy na nim przebój, który nagrała razem z Backstreet Boys. 

Britney Spears jest jedną z największych gwiazd muzyki pop. Ma swoich fanów na całym świecie. Karierę rozpoczynała jako nastolatka, a każda kolejna z jej piosenek stawała się wielkim hitem. Trasy koncertowe były prawdziwymi spektaklami, które powalały na kolana szeroką publiczność. Na jej shows w Las Vegas przylatywali wielbiciele z najdalszych zakątków globu.

Kariera Britney nie poszła jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Artystka ma za sobą kilka nieudanych związków, lecz najbardziej na jej zdrowiu odbił się rozwód z Kevinem Federline’em. Doprowadził on ją do załamania psychicznego i zawieszenia kariery. Od kilku lat gwiazda znajduje się pod kuratelą swojego ojca.

Artystka nie może decydować o wydatkach i wielu sprawach w życiu osobistym bez zgody rodzica, pomimo że ma już 39 lat. Jej stan zdrowia nie pozwala na to, aby była całkowicie samodzielna. Powoli jednak widać światełko w tunelu. Gwiazda hitu Toxic znalazła miłość i udało jej się stworzyć szczęśliwy związek  z młodszym o 10 lat trenerem personalnym irańskiego pochodzenia – Samem Asgharim.

Kolejną oznaką tego, że Britney ma się lepiej, jest jej powrót do muzyki. Jej fani czekali na to od czterech lat.

Britney Spears i Backstreet Boys – wspólna piosenka Matches

Britney ma na swoim koncie aż 9 studyjnych krążków. Jej debiutancki krążek sprzedał się w nakładzie 32 mln egzemplarzy. Ostatnią płytę Glory wydała w 2016 roku. Z okazji swoich 39. urodzin postanowiła zrobić wielką niespodziankę i wydać reedycję płyty.

Na krążku znalazły się takie hity jak Make me i Slumber Party. W ostatnich tygodniach wypuściła kolejne dwa nowe single – Mood Ring oraz Swimming in the stars. To jednak nie koniec prezentów. Dzisiaj gwiazda ogłosiła prawdziwą bombę. Na wydawnictwie znalazła się także piosenka, którą nagrała z Backstreet Boys. Gwiazda o wszystkim poinformowała swoich fanów na Instagramie.

„Matches” z udziałem moich przyjaciół @BackstreetBoys jest już dostępny !!!! Jestem bardzo podekscytowana, tym co myślicie o naszej wspólnej piosence!!!!  Miłość, którą okazaliście temu albumowi w tym roku, była niesamowita. Nie mogę w to uwierzyć w to uwierzyć !!! Mam nadzieję, że sprawi Wam to radość. NIECH BÓG WAS BŁOGOSŁAWI!

Nie kryją oni swojego zachwytu nad tym, że artystka i jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie postanowili połączyć siły. Poniżej możecie posłuchać piosenki Matches, która znalazła się na wznowionym wydaniu krążka Britney.

Będzie hit dekady? W końcu dla obu gwiazd to powrót po długiej przerwie.


Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears

Britney Spears

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×