Szukaj

Britney Spears zrobiła sobie prezent na 39. urodziny i wydała nową piosenkę. To nie koniec niespodzianek

Britney Spears

Britney Spears

Swimming in the stars to nowa piosenka Britney Spears, która swoją premierę ma w dniu 39. urodzin księżniczki popu. Utwór promuje reedycję wydanego cztery lata temu albumu Glory. Płyta wzbogacona o nowe utwory trafi do sprzedaży już 4 grudnia.

Britney Spears ma na swoim koncie dziewięć solowych płyt. Każda z nich odniosła spory sukces sprzedażowy. Zdecydowanie największą popularnością do dziś cieszy się debiutancki album …Baby one more time, który promował singiel o tym samym tytule. Nabyło go aż 32 miliony słuchaczy na całym świecie.

Dyskografię księżniczki popu zamyka krążek Glory z 2016 roku. Od czasu wydania albumu na rynku ukazały się jeszcze dwie nowe piosenki gwiazdy. Dziś, w szczególnym dla wokalistki dniu, swoją premierę ma kolejna z nich.

Britney Spears – Swimming in the stars. Nowa piosenka

Już 4 grudnia do sprzedaży trafi reedycja ostatniego wydawnictwa Britney. Na wznowionej wersji Glory znajdą się utwory, które nie weszły na premierowe wydanie. Pierwszą z piosenek jest Mood ring, która swoją międzynarodową premierę miała w czerwcu (wcześniej ukazała się w Japonii), a kolejną Swimming in the stars.

Britney wybrała wyjątkową datę na premierę kolejnego potencjalnego hitu. Nowa piosenka trafiła na YouTube 2 grudnia, czyli dokładnie w dniu jej 39. urodzin. Singiel został nagrany w 2015 roku i w ostatniej chwili zrzucony z tracklisty Glory. Dotychczas jednak nikt poza producentami krążka i samą gwiazdą nie miał pojęcia o jego istnieniu.

Fanów artystki czeka jeszcze jedna wielka niespodzianka. Na reedycję płyty trafi również numer nagrany z mega gwiazdą lat 90. – boysbandem Backstreet Boys. Wielu fanów już teraz uważa, że ma on szansę stać się najmocniejszym punktem albumu, który podniesie jego nakład.

Płyta Glory – sprzedaż i single

Glory promowały dotychczas przeboje Make me i Slumber party. Britney na planie teledysku do drugiego singla poznała swojego chłopaka Sama Asghariego. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już dwa miesiące po premierze klipu gwiazda ogłosiła, że jest w związku z amerykańskim trenerem fitness irańskiego pochodzenia.

W Polsce Glory dotarło do 12. miejsca notowania OLiS. Na całym świecie krążek kupiło ponad 250 tysięcy osób.


Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Glory reedycja

Britney Spears – Swimming in the stars

Britney Spears – Swimming in the stars

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×