Szukaj

Internauci odkryli, z kim spotyka się Piotr Żyła. To młodziutka gwiazda TVN

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła jest w związku. O nowej partnerce skoczka wypowiedziała się już była żona Justyna Żyła, ale to internauci odkryli, kim jest jego nowa dziewczyna.

Justyna i Piotr Żyła do roku 2018 tworzyli małżeństwo. I nagle na Instagramie żony skoczka pojawił się komunikat, który zelektryzował nie tylko ich znajomych, ale też fanów skoków narciarskich. Kobieta zakomunikowała bowiem, że mąż zostawił ją oraz dzieci i odszedł do innej kobiety.

Piotr zaprzeczał tym informacjom. Jako powód rozstania podawał fakt, że nie dogadywali się już od dłuższego czasu.

Wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni – mówił skoczek w Uwadze TVN.

Zdradził także, że próbował ratować małżeństwo, a nawet był dwukrotnie na terapii małżeńskiej z Justyną, ale efektów się nie doczekali, więc w końcu Piotr podjął decyzję o rozwodzie. Kiedy wydawałoby się, że już wszystko wróci do normy, a ich prywatne sprawy nie będą wywlekane w mediach, Justyna zdecydowała się opublikować rozmowę byłego męża z ich córką, Karoliną. Konflikt ponownie się zaognił. Skoczek odpowiedział emocjonalnym wpisem, potem ripostowała Justyna, aż w końcu oboje postanowili, że koniec publicznego prania brudów. Póki co się tego trzymają.

Kim jest nowa dziewczyna Piotra Żyły?

W konflikcie byłych małżonków pojawia się nowa partnerka Piotra. Justyna wyraźnie sobie nie życzy, żeby kobieta brała udział w spotkaniach ojca z dziećmi. Podobno Karolinie i Jakubowi także przeszkadza jej obecność. Do tej pory nie było wiadomo, kim jest nowa miłość sportowca. Jednak internauci są niezawodni i wypatrzyli, że to młoda gwiazda TVN.

Bacznie obserwując profil Piotra, dostrzegli, z kim się spotyka. Pudelek donosi, że to Marcelina Ziętek. Znają ją widzowie seriali TVN 19+ i Szkoła.

Ostatnio Piotr przebywał na urlopie, gdzie pływał między innymi na skuterze wodnym. W tym samym miejscu odpoczywała również Marcelina, która pochwaliła się, że jest tam z chłopakiem, co można wyczytać między innymi w jej hasztagach.  Potem zamieściła fotkę, na której widać gołą klatę jej wybranka, a takie same charakterystyczne pieprzyki ma także Żyła.

Informatorka Pudelka potwierdza, że się spotykają.

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotra często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Wygląda na to, że tajemnica skoczka wyszła na jaw, dzięki spostrzegawczym internautom.

 

 


Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×