Szukaj

Paparazzi przyłapali Pink na brzydkim kłamstwie. Jedno zdjęcie mówi wszystko o jej „chorobie”

Pink choroba

Pink choroba

Pink trafiła do szpitala

Ostatnie tygodnie są naprawdę pechowe dla gwiazd, zarówno w Polsce jak i za granicą. Demi Lovato przedawkowała, Popek miał wypadek, jadąc do szpitala by zobaczyć syna, a Pink musiała w ostatniej chwili odwołać koncert w Sydney. Dlaczego? Gwiazda trafiła do szpitala z ostrą grypą żołądkową. Jej rzecznik prasowy wydał oficjalne oświadczenie na kilka godzin przed kompletnie wyprzedanym występem w Quados Bank Arena:

Pink została przyjęta do szpitala w Sydney w niedzielę, z powodu poważnego odwodnienia. Była leczona i wypisana z oddziału, niestety, kilka godzin później znów trafiła do szpitala. Zdiagnozowano u niej ostrą grypę żołądkową. Pink zostanie w szpitalu na noc, gdzie będzie dochodzić do siebie

Gwiazda nie zdecydowała się na skomentowanie sprawy, ale udostępniła wpis, który pojawił się na stronie jej wytwórni płytowej – Sony Music.

Pink wymyśliła swoją chorobę?

W zeszłym tygodniu Pink przesunęła pierwszy z koncertów w Sydney ze względu na infekcję górnych dróg oddechowych. Tuż po tym, na światło dzienne wypłynęły zdjęcia gwiazdy, która relaksowała się na plaży w Byron Bay w towarzystwie dzieci. Fani, rozgoryczeni jej zachowaniem, zaczęli nawet zastanawiać się w social mediach, czy gwiazda faktycznie była chora. Wokalistka postanowiła zdementować plotki o kłamstwie:

Nie muszę się z niczego tłumaczyć, ale z szacunku do fanów spróbuję. Układając tę trasę, starałam się robić to, co najlepsze dla moich dzieci, jednocześnie dając z siebie wszystko, również fizycznie, żeby dać wam najpiękniejsze koncerty w życiu. Przerwa w Byron była zaplanowana od 2017 roku, żebym mogła spędzić trochę czasu z dziećmi – skwitowała.

Miejmy nadzieję, że gwiazda szybko dojdzie do siebie.

Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!

49-letnia ognista Jennifer Lopez poszła na całość! Wyszła na ulicę w samym staniku! Nawet paparazzi osłupieli z wrażenia!

Jakob Kosel ma willę z basenem?! Zaprosił na domówkę, a tam TAAAKIE luksusy!


American Music Awards 2017 - Pink

American Music Awards 2017 - Pink

Pink - Fashion Awards 2017

Pink - Fashion Awards 2017

pink2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×