NewsyBuzi buzi w centrum Warszawy. Paparazzi przyłapali Dominikę Kulczyk na czułościach

Buzi buzi w centrum Warszawy. Paparazzi przyłapali Dominikę Kulczyk na czułościach

Dominika Kulczyk
Dominika Kulczyk
Zuza Maciejewska

19.06.2020 09:40, aktual.: 19.06.2020 13:12

Dominika Kulczyk udowodnia, że ma dobre serce. W dobie pandemii koronawirusa wsparła polską służbę zdrowia — przekazała aż 20 milionów złotych. Środki finansowe trafiły do Fundacji Lekarze Lekarzom, założonej przez Naczelną Radę Lekarską. Przeznaczono je m.in. na zakup kombinezonów ochronnych, a także sprzętu do diagnostyki. Kulczyk swój gest skomentowała krótko:

Teraz bardziej niż kiedykolwiek los nam pokazuje, jak bardzo jesteśmy ze sobą połączeni. Jeśli będziemy dla siebie tak bardzo, jak potrafimy. Wygramy. Zawsze.

Dominika bardziej rozmowna była w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską. W wywiadzie dla Vivy! powiedziała, że być może świat potrzebował pandemii, by coś przemyśleć i by zmienić coś w swoim zachowaniu:

Zamknięci w domach nagle zrozumieliśmy, że pomiędzy tym, co dziś dają kobiety, a co dają mężczyźni, jest ogromna dysproporcja. Wielu mężczyzn dzisiaj mówi, że nagle uświadomiło sobie, że ich żony robią więcej, niż myśleli. Bo nagle nie można uciec przed rodziną do biur. […] Potrzebowaliśmy być postawieni w sytuacji bez wyjścia, żeby to dostrzec czarno na białym.

Dominika Kulczyk przyłapana na czułościach w centrum Warszawy

W ostatnich tygodniach Dominika Kulczyk nie podróżuje po świecie. Spędza czas w Polsce. Niedawno wybrała się na przejażdżkę hulajnogą elektryczną. Nie była sama. Jak podaje  Super Express, towarzyszył jej przystojny aktor, z którym zna się od kilku lat, Paweł Deląg.

Tabloid donosi, że aktor i milionerka spotkali się w centrum Warszawy, skąd wybrali się na krótką wycieczkę. W jej trakcie zrobiło się niezwykle romantycznie:

Wynajęli miejskie hulajnogi i popędzili nimi Nowym Światem aż do Starówki, gdzie rozbrzmiewała muzyka. Zasłuchali się w niej, Paweł czule objął Dominikę i skradł jej całusa - podaje tabloid.
Paweł Deląg i Dominika Kulczyk przyłapani na czułościach
Paweł Deląg i Dominika Kulczyk przyłapani na czułościach

Kulczyk przy Delągu czuje się swobodnie. Na wieczorną przejażdżkę ubrała się w wygodne ubrania, zamiast eleganckich szpilek, włożyła sportowe buty.

  • scena z: Paweł Deląg, Aneta Awtoniuk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Paweł Deląg – premiera kalendarza ATM na 2020 rok
  • Paweł Deląg i Dominika Kulczyk przyłapani na czułościach
  • Paweł Deląg i Dominika Kulczyk przyłapani na czułościach
  • Paweł Deląg i Dominika Kulczyk przyłapani na czułościach
  • Dominika Kulczyk - Premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"
  • Dominika Kulczyk – wiosenna ramówka TVN 2020
[1/7] scena z: Paweł Deląg, Aneta Awtoniuk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także