Szukaj

Pierwszy taniec Meghan i Harry’ego. Wybrali najpiękniejszy utwór. Tajemnica wyciekła po latach

Meghan Markle - suknia ślubna. Ile kosztuje?

Książę Harry i jego żona Meghan Markle wybrali bardzo romantyczny utwór na swój pierwszy taniec. Właśnie wyciekły informacje na temat piosenki.

Książę Harry oraz jego wybranka Meghan Markle zachwycili świat swoim bajkowym ślubem w Kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim w Windsorze 19 maja 2018 roku. W czasie, gdy trwała transmisja z ceremonii, królewska para miała swoje prywatne przyjęcie w pobliskim Frogmore House. Jej szczegóły nie były dotychczas znane, jednak najnowsza książka Finding Freedom ujawnia niektóre rąbki tej tajemnicy. Na światło dziennie wyszły informacje dotyczące pierwszego tańca młodej pary. Jaki utwór wybrali?

Książę Harry i Meghan Markle: pierwszy taniec królewskiej pary, jak wyglądał?

Jak podaje autor w książce, której fragmenty zostały opublikowane na łamach magazynu People, szczęśliwi nowożeńcy nie mogli doczekać się pierwszego wspólnego tańca. Na tę okazję wybrali utwór I’m in Love w wykonaniu piosenkarza soul z lat 60. Wilsona Pickett’a. Amerykański artysta na swoim koncie posida wiele przebojów, w tym In the Midnight Hour, Mustang Sally i Funky Broadway. Został uznany na Rock and Roll Hall of Fame w 1991 roku za jego dokonania w pisaniu i nagrywaniu piosenek.

Harry i Meghan dodatkowo podczas ceremonii zdecydowali się na udział chóru Kingdom Gospel, który zaśpiewał piosenkę Bena E. King’s pod tytułem Stand by Me oraz This Little Light of Mine Ety James. Ta ostatnia została wykonana, gdy szli alejką już po zaślubinach.

Harry i Meghan Markle ślub

Harry i Meghan Markle ślub

Meghan Markle w czasie małżeństwa z Harrym ujawniła trochę szczegółów na temat gustu muzycznego pary. Była aktorka udostępniła kiedyś podnoszącą na duchu playlistę na swoim nieistniejącym już blogu o stylu życia The Tig, na którym znalazły się m.in. Crystal Fighters, Maggie Rogers i Janelle Monáe.

Informacje na temat pierwszego tańca to nie jedyne nowe doniesienia z królewskiego ślubu. Okazuje się, że podczas ceremonii panna młoda zdecydowała się także na wygłoszenie toastu, którego w całości była autorką.

 

 


Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia ze ślubu

Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia ze ślubu

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Harry i Meghan - zdjęcia ślubne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×