Paweł Wawrzecki nadal jest obwiniany za alkoholizm Agnieszki Kotulanki. Jaka jest prawda?

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki

Paweł Wawrzecki obwiniany za śmiertelny nałóg Agnieszki Kotulanki

Śmierć Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła całym środowiskiem aktorskim. Media plotkarskie w dalszym ciągu debatują na temat ewentualnych przyczyn nagłej tragedii aktorki. Pojawiają się również szokujące sugestie, że jednym z powodów załamania aktorki był romans gwiazdy Klanu z Pawłem Wawrzeckim.

Przypomnijmy, ze Wawrzecki wywołał ogromne poruszenie, gdy pojawił się na pogrzebie Kotulanki w kościele w podwarszawskim Legionowie z ogromnym wieńcem. Aktor podczas ceremonii złożył także oficjalne kondolencje dzieciom aktorki: Kasi i Michałowi. Okazało się jednak, że po pogrzebie w kierunku aktora posypały się nieprzychylne okrzyki.

Jak sugerują niektóre media, obecnie Wawrzecki przezywa ciężkie chwile, bowiem musi się mierzyć z licznymi zarzutami, że to on rzekomo był powodem narastających problemów Kotulanki. Sugeruje się wręcz, że aktorka zaczęła pić gdy ten złamał jej serce.

Warto przypomnieć, że faktycznie, Kotulanka i Wawrzecki mieli dawno temu romans. Jednak czy jest to powód aby obwiniać aktora za alkoholizm ukochanej? Znajomi Pawła Wawrzeckiego stanowczo zaprzeczają tym pomówieniom.

Ostatecznie wybrał rodzinę i chore dziecko. Agnieszka od początku musiała wiedzieć, że Paweł rodziny nie zostawi. Żona potrzebowała jego wsparcia przy chorej córce, a on kocha małą nad życie – mówi Rewii aktorka teatru Kwadrat.

Ten romans wybaczyła mu przed śmiercią nawet żona, Barbara Winiarska – dodaje znajoma kobieta.

Wawrzecki swoja żonę – Barbarę Winiarską poznał na studiach, niedługo później wzięli ślub. Byli szczęśliwą para, a owocem ich miłości była córka. Niestety po porodzie okazało się, że dziewczynka cierpi na porażenie mózgowe. Barbara Winiarska wycofała się wówczas całkowicie z życia zawodowego, poświęcając się chorej Ani.

Różni specjaliści mówili nam, że chore dziecko to chore małżeństwo i lepiej przygotować się na jego rozpad – wspominał szczerze Wawrzecki w Rewii.

Choroba córki faktycznie trochę oddaliła małżonków od siebie, którzy troszcząc się o córkę, zaniedbali swój związek. Barbara Winiarska ponoć zwierzała się koleżankom, że kiedy mąż wracał z teatru, ona zasypiała z córką.

Już nie myśleliśmy, czy jesteśmy fajną parą. To odeszło na dalszy plan – wspomniał aktor w jednym z wywiadów.

Niestety, kiedy zaczęli układać swoje małżeństwo, Barbara Winiarska zmarła. Nie wiedziała, że ma tętniaka. Po śmierci żony, aktor myślał przede wszystkim o córce. Dopiero po 7 latach od śmierci żony poślubił za oceanem Izabelę, z którą jest do dziś w szczęśliwym związku. Bez wątpienia śmierć Agnieszki Kotulanki, dla Wawrzeckiego była ogromnym przeżyciem. Sam fakt, że aktor zdając sobie sprawę z narastających pod jego kierunkiem pomówień, zjawił się na  pogrzebie byłej kochanki, świadczy bardziej o jego dystansie do tematu, a przede wszystkim o jego kulturze i klasie.

Niestety jak się okazuje aktor nadal mierzy się z krzywdzącymi zarzutami.

Skandal na pogrzebie Agnieszki Kotulanki! Żałobnicy zaatakowali znanego aktora. “Miał pan tupet, że pan tu przyszedł”

Gwiazdy pożegnały Agnieszkę Kotulankę. Kto pojawił się na pogrzebie aktorki?

Kaja Paschalska opublikowała wzruszający wpis po śmierci Agnieszki Kotulanki: “Taką będę Cię pamiętać”


Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×