„Polityka” to dopiero początek. Patryk Vega już zabiera się za nowy film, w którym ujawni kolejne przekręty! Będzie skandal!

Patryk Vega

Patryk Vega

Patryk Vega dopiero kończy film Polityka, a już zabiera się za kolejny. Na tapetę weźmie kolejne środowisko, co wywołać może niemały skandal. Zobacz, co wiadomo na temat jego nowej produkcji. 

Patryk Vega, to reżyser który nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów. Był już film o policjantach, lekarzach, wkrótce będzie o politykach. Mężczyzna dopiero się rozkręca. Chociaż Polityka jeszcze nie weszła na ekrany kin, Vega bierze się za kolejny film.

Tym razem reżyser weźmie na tapetę środowiska piłkarskie. Reżyser chce pokazać przekręty w świecie sportu, korupcję, ustawiania meczów, podobnie jak przed laty zrobił to Janusz Zaorski w filmie Piłkarski poker. Jak informuje Super Express, jedna z głównych ról jest już obsadzona:

Ekipa wejdzie na plan już 5 września. Według naszej wiedzy jedną z głównych ról zagra Zbigniew Zamachowski. Aktora zobaczymy także w innym filmie Vegi – Polityka, który na ekranach kin zagości 6 września – donosi tabloid.

Okazuje się, że reżyser na wspomnianych dwóch filmach poprzestać nie zamierza. W zanadrzu ma jeszcze kolejne projekty, które zamierza zrealizować w kolejnych latach:

Podobno nie da się projektować swojego życia na dłużej niż dwa lata do przodu. Ja czynię to na pięć lat i mam kolejnych 16 filmów w zanadrzu. To są filmy w różnym stopniu zaawansowania, nad którymi trwają prace scenariuszowe. W przyszłym roku będę mieć trzy premiery – przyznał reżyser w wywiadzie dla Plejady. 

Film o sportowcach na ekrany kin trafi prawdopodobnie wiosną.

Zobacz: Patryk Vega wyrósł na megagwiazdę, a kim jest jego żona? To ona rozdaje karty w branży filmowej!

Zobacz: Roxie Węgiel w perłowym kombinezonie leży na masce luksusowego auta! Wygląda jak zmysłowa gwiazda z Las Vegas!

Zobacz: Patryk Vega odpalił kolejną petardę! Reżyser zdradził kogo obsadził w roli Beaty Szydło! Gwiazda wygląda jak jej klon! [WIDEO]


Patryk Vega i Antek Królikowski - PolitykaPatryk Vega z mamą – Dzień Matki 2019

Patryk Vega z mamą – Dzień Matki 2019

Patryk Vega - Piotr Adamczyk

Patryk Vega - Piotr Adamczyk na planie filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×