Ukochana Żory oficjalnie zabrała głos w sprawie przyczyn jego śmierci: „Nie spekulujcie proszę”. Wiadomo też, co z pogrzebem

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov zmarł, mając zaledwie 34 lata. W sieci pojawiło się mnóstwo informacji na temat przyczyn jego nagłej śmierci. W tej sprawie oficjalnie zabrała głos jego ukochana. 

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia. Informacja o śmierci tancerza wstrząsnęła jego rodziną, a także całym światem show-biznesu. Od dwóch dni Instagram zalewają pożegnania i wspomnienia z nim związane. W piękny sposób pożegnały tancerza jego wszystkie partnerki, którym towarzyszył na parkiecie Tańca z Gwiazdami. W przejmującym i wzruszającym poście o jego śmierci poinformowała jego partnerka Ewelina Bator. Zgrany i pełen miłości duet tworzyli od 5 lat.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy – napisała na Instagramie.

Nagła śmierć Żory wywołała spore poruszenie. W sieci natychmiast zaczęły pojawiać się także domniemania na temat tego, co się wydarzyło. Iwona Pavlovic w rozmowie z tabloidem nie miała wątpliwości, że wszystko jest dosyć tajemnicze.

Partnerka Żory Korolyova oficjalnie o przyczynach śmierci i pogrzebie

Żora Korolyov miał 34 lata i prowadził sportowy tryb życia. Od najmłodszych lat nie tylko tańczył, ale też trenował piłkę nożną. Od lat chodził na siłownię i nie zgłaszał żadnych dolegliwości, dlatego jego odejście w tak młodym wieku zaskoczyło fanów i przyjaciół z show-biznesu. W dniu śmierci Żory Super Express informował, że prawdopodobną przyczyną tragedii było zapalenie mięśnia sercowego. Dzisiejszego ranka Fakt poinformował, że sprawą zajmie się prokuratura i zostanie wykonana sekcja zwłok.

Ewelina Bator po raz kolejny postanowiła zabrać głos w sieci i podziękować za całe okazane jej wsparcie. Zapewniła, że jest w stałym kontakcie z rodziną Żory. Poinformowała również, że pogrzeb jej ukochanego na pewno odbędzie się w Warszawie, a niebawem zdradzi więcej szczegółów w tej sprawie.

Nie jestem w stanie odpisać nawet Wam wszystkim, dlatego przepraszam, że tak tutaj, ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie, w mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty – poinformuję Was, kiedy to nastąpi. Opiekuję się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję Wam za każde słowo wsparcia. Nie macie pojęcia, jak wiele znaczy.

Bardzo prosi również fanów, by czekali na oficjalne dane w sprawie przyczyn śmierci i przestali spekulować. Na tę chwilę nie ma jeszcze żadnych informacji w tej sprawie.

Nie spekulujcie, proszę, o przyczynie jego śmierci. Jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów. Chcę, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z Was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego. Wspominajcie. Uśmiechajcie się do niego. On będzie zawsze z nami.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na szczegółowe wiadomości o pogrzebie Żory. Na pewno będą chciały go pożegnać prawdziwe tłumy.


Ewelina Bator o przyczynach śmierci Żory

Ewelina Bator o przyczynach śmierci Żory

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Komentarze

  • Gość pisze:

    Też mi propozycja dla pani Eweliny i córeczki tak jakby pani Ewelina rodziny nie miała i musiała z tym pajacem świata spędzić oczywiście nie chodzi mi o p.Zenka

  • Gość pisze:

    Taki live nie ufaj nikómu nawet mnie nr 1 badania toksyków nr 2 konta w banku nr 3 telefon nr 4 sejf nr 5 auta nr 6 telewiźory nr 7 złoto srebra nr 8 fryzjer nr 9 wycieczka i nr 10 kochanek after party w święta pracuje na dozynkach a camasutra w heaven i to tyle

  • Drolma Tsering pisze:

    Żorka…odezwj się trzeciego dnia. Proszę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×