Sprawę śmierci Żory Korolyova zbada prokuratura. Iwona Pavlovic nie ma wątpliwości: „Ta śmierć wydaje się być bardzo tajemnicza”

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov nie żyje. Jego nagła śmierć nadal jest szokiem dla najbliższych oraz świata show-biznesu. Sprawę postanowiła wyjaśnić prokuratura. 

Żora Korolyov był doskonale znany fanom z programu Taniec z Gwiazdami. Występował w nim zarówno na antenie TVN, jak i później, gdy format został przeniesiony do Polsatu. Wiadomość o śmierci 34-latka wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Jako jedna z pierwszych w sieci pożegnała tancerza jego ukochana, Ewelina Bator. Byli w związku przez ostatnie 5 lat. Pod jej wzruszającymi słowami pojawiło się mnóstwo kondolencji.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy – napisała

Później na Instagramie zaczęły pojawiać się kolejne pożegnania. W tych ciężkich chwilach wspominały go także gwiazdy, którym partnerował na parkiecie tanecznego show. Zawodowo przez wiele lat towarzyszyła mu Izabela Janachowska, która nie może uwierzyć w to, co się stało.

Żora Korolyov nie żyje. Sprawę zbada prokuratura

Żora od najmłodszych lat trenował taniec i występował w turniejach. Jego kolejną wielką pasją była piłka nożna. Był bardzo wysportowany i niezwykle o siebie dbał, dlatego jego nagła śmierć jest tym bardziej wstrząsająca. W rozmowie z Faktem wszystko skomentowała Iwona Pavlovic, która znała Korolyova od wielu lat.

Nie mogę w to uwierzyć w to, co się stało. Spadło to na mnie, jak grom z jasnego nieba. Nikt się tego nie spodziewał. Ta śmierć wydaje się być bardzo tajemnicza. To straszne, by człowiek w tak młodym wieku zmarł. Pytam – dlaczego? Żora był bardzo wysportowany. Jawił się jako mężczyzna zdrowy, który prowadzi bardzo higieniczny tryb życia. Tacy ludzie nie powinni odchodzić – komentuje jurorka „TzG.

Jak podawał Super Express Żora zmarł we własnym domu, a prawdopodobną przyczyną ma być zapalenie mięśnia sercowego. Fakt natomiast ustalił, że sprawą postanowiła zająć się prokuratura.

Śledczy z warszawskiej prokuratury postanowili zlecić sekcję zwłok, żeby zbadać okoliczności śmierci celebryty – czytamy w tabloidzie.

Ciągle trudno jest uwierzyć w to, że tancerz zmarł w tak młodym wieku pomimo tego, że bardzo o siebie dbał.


scena z: Żora Korolyov, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov i Katarzyna Cerekwicka

Żora Korolyov i Katarzyna Cerekwicka

Żora Korolyov i Katarzyna Cerekwicka

Żora Korolyov i Katarzyna Cerekwicka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Iwonko, nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę

 • Gość pisze:

  Antyszczepy i ich teorie, psia jego m…

 • Prawda pisze:

  Ostatnia prosta !!!

 • gosek pisze:

  szczepionka zabija

 • Gość pisze:

  A może nie szczepionka tylko efekt przebytego covida? Mało wygodna informacja dla foliarzy.

  • Mac pisze:

   Ok . To zachęcam do przejrzenia świeżych raportów NOP . Strona państwowa

  • Gość2 pisze:

   Widziałem post wrzucony na grupę telegramową, na którym ktoś podaje, że Ewelina Bator potwierdza, że przyjął bardzo niedawno trzecią dawkę pfizera

 • Gość pisze:

  Bardzo możliwe ze są to efekty uboczne preparatów testowanych na skale masowa które w stu procentach chronią przed zakażeniem a zakażeni nie przenoszą infekcji ,

 • Gośćjokii pisze:

  A Jacek Kramek , trener gwiazd też zmarł w wieku tylko 32 lat, ciekawy jest ten wysyp śmierci młodych , wysportowanych ludzi.

 • GośćEla pisze:

  Zaczynają umierać dość młode osoby

  wśród prominentów i znanych ludzi.A oni że względów oczywistych się
  szczepią, bo muszą , bo wyjazdy za granicę, bo kontakty z ludźmi itd. Na dodatek już szczekają o 4. Dawce szczepionki. Ludzie, kto to wytrzyma,? Może to dawka dla konia roboczego ,który by również nie wytrzymał.

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko kazdy kiedys umrze a to dopiero początek nie ma poznań nie ma wawka nie ma śląsk co ma niemiecka stolica nad morzem czyli ring szczecina unia jednak cos dała jak 90% na A1 ale teraz ja godom schwung podatnik ha ha ile moźna patrzec na ten sh…t jak na kolejke po karpia starych pierd..ł taka to frustacja i to tyle

 • Gość pisze:

  Tak tam prowadzi drogą.
  Nie On jeden ….

 • Gość pisze:

  Trzeba zadać pytanie czy przyjął szczepionkę

  • Gość pisze:

   Dok)ładnie.

  • Gość pisze:

   Oszołom. Tak jak dla jednych nie ma innych chorob tylko covid tak dla ciebie nie ma innych przyczyn smierci niz szczepionka.

  • Anka pisze:

   Jak widzisz w mediach, to innych chorób nie ma, chyba, że występują jako towarzyszące, więc nie miej pretensji, że ludzie mówią to co słyszą i czytają. Sądzę, że przedstawiając się – oszołom – jednak trochę zbyt krytycznie do siebie podchodzisz. Ale pewnie wiesz lepiej.

  • Gość pisze:

   Tak ! Potwierdził przyjacil na ista

  • Gość pisze:

   Na całym świecie są nagle zgony poszczepienne na zapalenie mięśnia sercowego.. Również wielu atletow olimpijczyków ma to po szczepieniu
   Otwórzcie oczy na to masowe ludobójstwo

 • Gość pisze:

  Niech prokuratura zacznie od sprawdzenia czy się zaszczepił

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×