Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova: Janachowska, Ibisz, Kaczorowska, Gwit… Przepełnione smutkiem wspomnienia rozrywają serce

Żora Korolyov nie żyje. Gwiazdy żegnają tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Gwiazdy żegnają tancerza

Gwiazdy pożegnały Żorę Korolyova. Cały show-biznes pogrążył się w żałobie. Kto i jak zapamiętał tancerza i gwiazdę Tańca z gwiazdami? Oto najbardziej poruszające wpisy.

Żora Korolyov nie żyje. Wczoraj wieczorem ta przykra wiadomość obiegła media. Tancerz skończył w październiku 34 lata. Popularność zapewnił mu udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie trenował gwiazdy. O jego śmierci jako pierwszy poinformował Paweł Dudek znany szerszemu gronu jako Czadoman. Artysta opublikował ostatnią konwersację ze zmarłym kolegą:

To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie.

Jak podaje Super Express, przyczyną śmierci Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz został znaleziony przez swoją żonę Ewelinę Bator:

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł – ujawniła informatorka tabloidu.

Żora zostawił swoją żonę oraz 10-letnią córkę Sonię Sophie. Ewelina Bator potwierdziła, że jej mąż nie żyje. Opublikowała na swoim Instagramie przejmujący wpis:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy… – napisała.

Żora Korolyov nie żyje. Gwiazdy żegnają tancerza

Żora był związany z show-biznesem. Wiele gwiazd, z którymi miał okazję współpracować, postanowiło go pożegnać. Jan Kliment napisał następujące słowa:

Ty nasz przyjacielu Żora zawsze będziemy stać rama w ramie razem. Wszyscy razem jeszcze będziemy tańczyć tam na górze. RIP przyjacielu.

Również aktorka Agnieszka Kaczorowska była przerażona tym, co się stało:

Przeraża mnie kruchość życia… Mam serce zalane smutkiem. #RIP – napisała.

Dominika Gwit od lat przyjaźniła się z tancerzem. Była wstrząśnięta śmiercią Żory:

To jest jakiś okrutny żart. Brak mi słów. Żora… spoczywaj w spokoju.

Pożegnała go również Izabela Janachowska:

Tego co przeżyliśmy i przetańczyliśmy nikt nam nie odbierze. W moich wspomnieniach bedziesz żył zawsze 🖤 Kondolencje dla rodziny i najbliższych

Kasia Cerekwicka, z którą tańczył w Tańcu z gwiazdami, napisała:

Nie mogę w to uwierzyć…i nie chcę!
Żorka💔

Krzysztof Ibisz:

Odessa 2019r. Dziś myślę o tym spotkaniu i tym zdjęciu. O wizycie w mieszkaniu Twoich Rodziców, spacerze po Twojej Odessie, wspólnym obiedzie z Twoimi bliskimi i przetańczonym wieczorze. Miałeś serce na dłoni i wielką otwartość na ludzi. Tyle jeszcze było przed Tobą…. Ogromny, ogromny smutek Żora

Ze zmarłym Żorą pożegnali się m.in.: Rafał Maślak, Lenka Klimentova, Bartek Jędrzejak, Ania Karwan, Michał Malitowski, Agnieszka Mrozińska, Paulina Chylewska.


Żora Korolyov nie żyje. Agnieszka Kaczorowska żegna tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Agnieszka Kaczorowska żegna tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Rafał Maślak żegna tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Rafał Maślak żegna tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Czadoman żegna tancerza

Żora Korolyov nie żyje. Czadoman żegna tancerza

Komentarze

  • Gość pisze:

    Smutne to bardzo.Śmierć szczególnie młodych ludzi jest dramatyczna no ale serca nie rozrywa.Śmierc do każdego przyjdzie nie zapraszana !!!! samo życie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×