„TzG” żegna Żorę Korolyova. Ich rozstanie odbyło się w atmosferze skandalu. Nieźle dał popalić produkcji. Przypominamy, z kim tańczył

Żora Korolyov Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov nie żyje. Informacja o nagłej śmierci 34-letniego tancerza jest nadal ogromnym szokiem. Pożegnało go wiele gwiazd, a także produkcja Tańca z Gwiazdami. Co udostępniono na profilu show?

Żora Korolyov nie żyje. Ta smutna wiadomość wczorajszego wieczoru obiegła media. Tancerz ukraińskiego pochodzenia od lat był związany z polskim show-biznesem. Ogromną popularność przyniósł mu udział w Tańcu z Gwiazdami. Wystąpił w kilku edycjach show, a na parkiecie partnerował:

  • Dominice Gwit (4 miejsce)
  • Karolinie Gorczycy (10 miejsce)
  • Kasi Cerekwickiej (4 miejsce)
  • Isis Gee (5 miejsce)
  • Agnieszce Cegielskiej (odpadł w drugim odcinku)
  • Martynie Kupczyk ( 8 miejsce)

Gdy zakończył przygodę z programem, nie ukrywał swojego rozgoryczenia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post otwarcie wyraził wszystkie pretensje.

Nie żyję za dobrze z tym programem. Już dość dużo przykrych słów padło w kierunku programu, któremu jestem bardzo wdzięczny. Dzięki temu programowi zostałem wypromowany, dzięki temu programowi ludzie mnie znają, kojarzą. Niech robią swoje, ja za nich będę trzymać kciuki i życzę każdemu z uczestników jak najlepiej. Wiem na pewno, że wzięli do tej edycji bardzo dobrego tancerza, mojego serdecznego kolegę Jakuba Lipowskiego, który jest vice mistrzem świata i z tego powodu bardzo się cieszę. Nie tylko jest dobrą osobą, ale znakomicie dobrze wyszkolonym technicznie tancerzem, z bardzo fajną charyzmą, przystojnym gościem. Nie wiem z kim będzie tańczył. Życzę wszystkim jak najlepiej. Szkoda, że nie będzie Janka. On będzie pełnił inną rolę, ale na pewno inni tancerze dadzą sobie radę – mówił w rozmowie z Jastrząb Post.

O nagłej śmierci Żory jako jeden z pierwszych poinformował w sieci Czadoman. Później jego ukochana, Ewelina Bator zamieściła w sieci poruszające pożegnanie i potwierdziła jednocześnie smutne wieści.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

Taniec z Gwiazdami żegna Żorę Korolyova

Tabloid Super Express podał, że prawdopodobną przyczyną nagłej śmierci 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego. Tych tragicznych wieści nikt się nie spodziewał, a od wczorajszego wieczoru w social mediach pojawiają się kolejne pożegnania i kondolencje. Wspomnienie o młodym tancerzu opublikowano także na profilu Tańca z Gwiazdami. Chociaż w ostatnim czasie jego stosunki z programem nie były najlepsze, to w obliczu wielkiej tragedii wszystko to poszło w niepamięć.

Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Wczoraj, 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i choreograf Żora Korolyov 🖤 Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. Żora, nie możemy w to uwierzyć….

Pod postem niemal natychmiast pojawił się ogrom komentarzy od zasmuconych fanów. Wielu z nich dopiero teraz dowiedziało się o śmierci Żory i nadal nie mogą uwierzyć w tę tragiczną wiadomość.

Poruszające pożegnanie zamieściła w sieci również Dominika Gwit. Aktorka jest wstrząśnięta tym, co się wydarzyło. Opublikowała wspólne zdjęcie z Żorą i wyraziła swój żal

To jest jakiś okrutny żart…. Brak mi słów. Żora… Spoczywaj w pokoju napisała.

Karolina Gorczyca natomiast pożegnała tancerza przypominając ich ostatni wspólny taniec. To nagranie wycisnęło z internautów prawdziwe morze łez.

Hello from the other side Żora .. To był nasz ostatni ziemski taniec .. Zatańczymy jeszcze piękniej… Po drugiej stronie ..@zorakorolyov śpij spokojnie

Kasia Cerekwicka również postanowiła pożegnać Żorę w social mediach zamieszczając jego zdjęcie. Wokalistka nie może uwierzyć w to, co się dzieje.

Nie mogę w to uwierzyć…i nie chcę! Żorka

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Żory z udziału w Tańcu z Gwiazdami.


Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Żora Korolyov - Taniec z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×