Partnerka żegna Żorę Korolyova: „Nasze serca pękły”. Razem z nią płaczą gwiazdy

Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov nie żyje

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova przejmującym wpisem. Wydała oficjalny komunikat po śmierci tancerza. Wzruszenie sięgnęło zenitu. Tancerza pożegnały gwiazdy.

Żora Korolyov nie żyje. Uczestnik kilku edycji Tańca z gwiazdami zmarł nagle. Informację o jego śmierci zamieścił Czadoman. Wokalista opublikował wpis z ostatnim pożegnaniem. Kilka minut później przekazano kolejne informacje na temat ostatnich chwil tancerza.

Super Express ustalił przyczynę śmierci Żory Koroloyva. Zmarł na zapalenie mięśnia sercowego. Osierocił 10-letnią córeczkę Sonię Sophię i pogrążył w żałobie partnerkę, aktorką Ewelinę Bator, z którą spędził ostatnie pięć lat. Śmierć 34-latka wstrząsnęła jego drugą połówką.

Ewelina Bator żegna Żorę Korolyova. Poruszający wpis

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova wpisem, którego treść rozrywa serce. Kobieta nie może uwierzyć, że straciła mężczyznę swojego życia. Gdy w internecie zaczęły pojawiać się pytania, czy naprawdę Żora nie żyje, ta zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie. Poprosiła w nim o uszanowanie jej prywatności w trudnym czasie:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to, co się stało, potrzebuję ciszy…

Komentarz, który jest komunikatem dla przyjaciół, rodziny, fanów i mediów, skwitowała poruszającym zdjęciem Korolyova. Ma na sobie koszulkę, na której widnieje napis podkreślający jego przywiązanie do tańca.

Związek Żory Korolyova i Eweliny Bator

Żora Korolyov miał żonę. Z Anną Kuznetsovą pobrali się w 2010 roku. Kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka – Sonia Sophie. Po ośmiu latach zdecydowali się rozstać, o czym poinformowała ukochana tancerza w jednym z wywiadów.

Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu – wyznała „Na żywo” w kwietniu 2018 roku.

Po rozwodzie Żora związał się z piękną aktorką Eweliną Bator. Zakochani na początku nie ujawniali swojej relacji. Dopiero na jednej z branżowych imprez zdecydowali się potwierdzić spekulacje tabloidów.

Korolyova i Bator łączył wspólny biznes. W lipcu 2017 roku otworzył w Warszawie Akademię Arte, gdzie dzieci i młodzież mogą uczyć się tańca, śpiewu i aktorstwa. Ewelina edukowała w zakresie aktorstwa.

Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova

Pod wpisem Bator nie brakuje słów wsparcia i kondolencji od znanych osób, z którymi gwiazdor Tańca z gwiazdami pozostawał w przyjacielskich relacjach. Żorę Korolova pożegnało wiele gwiazdy. Wśród nich Bartek Jędrzejak, Joanna Racewicz, Jacek Jeschke, Sandra Staniszewska i Ewa Niespodziana.

Ostatni wywiad z Żorą Korolyovem poniżej. Nie ukrywał swojego żalu pod adresem producentów Tańca z gwiazdami.


Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Komentarze

 • Gośćw pisze:

  Glebokie współczucia dla żony z rodzina oraz przyjaciół . To straszne co się dzieje w ostatnich miesiącach . Umierają młodzi , wysportowani , utalentowani ludzie . Niestety ten elikser miłości , zdrowotności i zbawienia uśmiercił i nadal będzie uśmiercał tysiące czy nawet miliony osób 😭

 • Gość pisze:

  Cudownie! Część umrze z powodu braku opieki medycznej, a druga z powodu dawek.

 • Gość pisze:

  Tak dziś nie umiera się przez nic tylko szczepionkę, masakra. Tyle ludzi na całym świecie się po szczepiło ale tylko u nas one są śmiercionośne!

 • Gość pisze:

  Szczepionka!

 • GośćAguś. pisze:

  Sympatyczny, inteligentny chłopak…Odszedł do domu Pana …Trudno się z tym pogodzić lecz widocznie Pan Bóg miał inne plany…

 • GośćAgnieszka B pisze:

  Boże,wstrząsnęła mną wiadomość o nagłej śmierci Żory..Niewyobrażalna tragedia,rozdzierająca serca szczególnie najbliższych.Ta data śmierci daje mi do myślenia,płaczu,powrotu do bólu,olbrzymiego nie do ogarnięcia ludzkim umysłem bólu..21.12.2021r ,moja najukochańsza mamusia zmarła 20.02.2020r…Składam wyrazy głębokiego współczucia szczególnie rodzicom ,córeczce i dziewczynie Żorki.Będę modlitwą przy Was…

 • Huy pisze:

  Szczepionka !!!!

 • Gość pisze:

  Ciekaw jestem czy się zaszprycował .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×