Tak ukochany rozpieszcza Oliwię Bieniuk. Przystojny model opublikował zdjęcie ze wspólnego wieczoru

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Michał Krasodomski, chłopak Oliwii Bieniuk, przygotował dla niej niespodziankę, którą pochwalił się na Instagramie. Tak spędzali wspólny wieczór.

Oliwia Bieniuk stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Nie tylko prowadzi konto na Instagramie, ale także bierze udział w eventach i udziela wywiadów. Tuż po osiemnastych urodzinach zgodziła się porozmawiać z Dorotą Wellman. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN poruszono m.in. temat kariery nastolatki. Córka Ani Przybylskiej podkreślała, że chce pójść w ślady mamy. Od dzieciństwa interesuje się filmem. Jest gotowa na ciężką pracę i nie boi się trudności związanych z zawodem aktorki:

Od dziecka chodziłam z mamą na plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. […] Wszyscy mówią cały czas, że to jest trudny zawód, że to jest ciężka praca, że poświęcasz się w stu procentach dla niej. Mówią mi cały czas i zdaję sobie z tego sprawę.

Michał Krasodomski pokazał, jak spędza czas z Oliwią Bieniuk

Oliwia spełnia się zawodowo, ale to nie wszystko. Nastolatka jest zakochana po uszy i wydaje się, że udało się jej zbudować poważny związek. Kim jest jej chłopak? Córka Przybylskiej spotyka się z przystojnym modelem, Michałem Krasodomskim, o czym poinformowała na swoim Instagramie w dniu swoich 18. urodzin. Bieniuk pochwaliła się romantycznym zdjęciem, które usunęła po kilku minutach.

Michał, podobnie jak Oliwia, pochodzi z Gdyni. Ma imponującą muskulaturę i 185 cm wzrostu. W branży modowej reprezentuje go Chili Models Warsaw, która współpracuje z zagranicznymi agencjami. Model prowadzi konto w social mediach, gdzie dzieli się swoimi pasjami. Mnóstwo czasu poświęca na sporty wodne, w szczególności na żeglarstwo.

Krasodomski nie zapomina o swojej dziewczynie, którą lubi rozpieszczać. Dowodem jest zdjęcie, którym pochwalił się na Instastory. Chociaż Oliwia Bieniuk nie pojawia się w kadrze, widać niespodziankę, którą dla niej przygotowuje na romantyczny wieczór. To domowej roboty sushi.

Wczorajszy wieczór musiał być dla Oliwii i Michała wyjątkowo ważny. Bieniuk, zanim spotkała się z ukochanym, odwiedziła fryzjera i makijażystkę. Pod okiem ekspertów przeszła sporą metamorfozę.


Michał Krasodomski - tak rozpieszcza Oliwię Bieniuk

Michał Krasodomski - tak rozpieszcza Oliwię Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk z chłopakiem

Oliwia Bieniuk z chłopakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×