Szukaj

Oto prawdziwe imię Oliviera Janiaka! Do sieci trafił prywatny dokument gwiazdora!

Olivier Janiak – prawdziwe imię

Olivier Janiak – prawdziwe imię

Olivier Janiak, przy okazji swojej wielkanocnej wizyty w rodzinnym Krotoszynie, odnalazł w szpargałach wielki skarb sprzed 27 lat. Prezenter pochwalił się szałowym zdjęciem, na którym miał 17 lat. Ciekawostką jest także fakt, że gwiazdor TVN-u miał inne imię. Jakie?

Olivier Janiak tegoroczną Wielkanoc spędza z rodziną w swoim ukochanym Krotoszynie. Przy okazji świątecznych wspomnień prezenter odnalazł legendarną starą legitymację z festiwalu w Jarocinie, na której widnieje jego zdjęcie, gdy miał 17 lat.

Przyjeżdżasz w rodzinne strony na święta / dostajesz od ojca stertę szpargałów / co tam Burning Man / co tam Opener / Jarocin to był festiwal / 1991 / proszę Państwa / 17 letni janiak / piotr janiak /– napisał gwiazdor.

Na legitymacji jest jednak inne imię – Piotr! O co chodzi? Okazuje się bowiem, że Olivier Janiak to właściwie Piotr Michał Janiak. Gwiazdorskie imię nadała mu koleżanka z jednego z pubów we Wrocławiu, w którym Janiak dorabiał w czasach studenckich. W lokalu pracowało wówczas dwóch barmanów o imieniu Piotr, dzięki temu przystojny Janiak nie był mylony z kolegą.

Olivier Janiak – początki kariery

Olivier Janiak zawsze był przystojniakiem, swoją pracę zawodową rozpoczął jako model w łódzkiej Agencji Moda Forte. Jako początkujący gwiazdor przeszedł lekką metamorfozę i natychmiast trafił na przesłuchania na prowadzącego program Big Star Party w TVN-ie. Od 2011 roku stał się czołowym prezenterem, który od lat prowadzi własny magazyn o show-biznesie Co za tydzień.

Prywatnie Janiak jest mężem pięknej modelki Karoliny Malinowskiej, z którą ma trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana.

Jak wam się podoba 17-letni Piotr Janiak?

Zobacz: 9-letni syn Oliviera Janiaka już rządzi na Instagramie! Tylko patrzeć jak mały Fryderyk zostanie gwiazdą!

Zobacz: Olivier Janiak pokazał swoich trzech synów! Chłopcy wyrastają na prawdziwych przystojniaków! Ale się zmienili!

Zobacz: 11 mega tanich kosmetycznych hitów gwiazd do 11 złotych! Zobacz co stosują Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Olivier Janiak, Edyta Górniak


Olivier Janiak w wieku 17 lat

Olivier Janiak w wieku 17 lat

Olivier Janiak pokazał zdjęcie z Karoliną Malinowską sprzed lat

Olivier Janiak pokazał zdjęcie z Karoliną Malinowską sprzed lat

Co Fryderyk Janiak - syn Oliviera Janiaka - publikuje w social mediach?

Co Fryderyk Janiak - syn Oliviera Janiaka - publikuje w social mediach?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×