NewsyŚwiadectwo z czerwonym paskiem u Oliviera Janiaka. Takiego nie widzieliście! Fani wzruszeni: "Mam łezki w oczach"

Świadectwo z czerwonym paskiem u Oliviera Janiaka. Takiego nie widzieliście! Fani wzruszeni: "Mam łezki w oczach"

Olivier Janiak
Olivier Janiak
23.06.2023 18:00

Olivier Janiak to prezenter telewizyjny, związany od lat z telewizją TVN, gdzie ma swój autorski cykl Co za tydzień.Wygrał pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami. Ponieważ swoją karierę rozpoczynał od bycia modelem, prowadzi także wybory Miss Polonia.

Rodzina Oliviera Janiaka

Karolina Malinowska i Olivier Janiak we wrześniu 2023 roku będą świętować 20-lecie małżeństwa.  Para jest jedną z najpiękniejszych w świecie show-biznesu, a także jedną z najbardziej zgodnych. Wciąż na nowo wyznają sobie miłość.

Janiakowie wychowują trzech synów - Fryderyka, Christiana i Juliana. Chłopcy są w wieku szkolnym, a więc właśnie zaczęli wakacje. Rodzice nie wrzucają do sieci zbyt wielu zdjęć chłopców, szanując ich prawo do prywatności. Od czasu do czasu możemy jednak podejrzeć, co dzieje się także u synów gwiazd.

Olivier Janiak pokazał świadectwo

Co roku w sieci następuje festiwal chwalenia się świadectwami szkolnymi własnych dzieci. Bardziej i mniej znani wrzucają tam zdjęcia, świadczące o tym, jak mądre posiadają pociechy. Żeby otrzymać świadectwo z czerwonym paskiem, należy osiągnąć średnią ocen wyższą niż 4,75. Zachowanie także musi być na odpowiednio wysokim poziomie - bardzo dobre lub wzorowe.

Olivier Janiak wrzucił do sieci wzór świadectwa, jakiego żadne dziecko nie otrzyma w polskiej placówce oświaty. A szkoda. Może nie ma na nim wymienionych konkretnych przedmiotów, ale za to są cechy, jakimi powinien kierować się każdy dobry człowiek.

  • Córka kończy 1 klasę SP, wcześniej takie wpisy trochę po mnie spływały... teraz mam łezki w oczach, jak bardzo to jest ważne i prawdziwe.
  • Świetne, życzę światu aby niektórzy rodzice oprzytomnieli odrobinę, choć i tak jest duży postęp. Świat naprawdę zmienia się na lepsze.
  • Tak właśnie powinno być oceniane każde dziecko!

Fani zgadzali się z prezenterem, że to właśnie powinno zostać ocenione, a nie wkuwanie materiału na pamięć. Olivier Janiak często mówi o swojej wrażliwości. Tym wpisem pokazał też, że jest kochającym, czułym ojcem.

Macie podobne zdanie?

Olivier Janiak
Olivier Janiak
Olivier Janiak pokazał najlepsze świadectwo
Olivier Janiak pokazał najlepsze świadectwo
Olivier Janiak
Olivier Janiak
Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek
Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także