Szukaj

Szczęśliwa Olga Kalicka pokazała nieprawdopodobne zdjęcie ze swoim synkiem! Ta odważna fotka podbiła serca wszystkich internautów!

Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka pokazała niesamowite zdjęcie ze swoim synkiem. Aktorka uczy się nowej roli, a w trakcie karmi syna piersią. To zdjęcie jest hitem internetu.

Olga Kalicka niedawno została mamą słodkiego synka o imieniu Aleksy. Młoda aktorka zaskoczyła swoich fanów ciążą, która przez długi czas utrzymywała w tajemnicy. Informacją o ciąży przekazała za pośrednictwem Instagrama w przemiłym wpisie.

Jutro rozpoczyna się rok szkolny Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie… Rodzice – napisała we wrześniu Olga

Po tym oświadczeniu Kalicka wklejała regularnie swoje fotki z brzuchem ciążowym, zatem jej fani mogli skrupulatnie śledzić przebieg całej ciąży. Olga z radością chwaliła się zdjęciami swojego powiększającego się brzuszka. Po porodzie dumna mama szybko pokazała pociechę, której ojcem jest partner aktorki – Cezary Nowak. Aktualnie Olga Kalicka wraca do pracy, zatem znana gwiazda z ról w serialach Na wspólnej, Rodzinka.pl, wraca do gry!

Młoda mama pokazała piękne zdjęcie, na którym karmi synka piersią!

Razem z moim największym fanem powtarzamy tekst przy jedzeniu
Dziś gramy „Trzy Sypialnie” w Częstochowie, a już w kwietniu powracam na deski Teatr Kwadrat z „Czego nie widać”   i „Trzy Sypialnie” PS. Nie martwcie się, nad komfortem Aleksia czuwa babcia Danusia, – napisała Olga

Fotka wywołała ogromne poruszenie na profilu Olgi. Fani zasypali aktorkę masa komplementów.

Przepiękny widok ja uwielbiałam karmić córkę piersią

Słodkie zdjęcie

Piękny widok smacznego dla Aleksa

Śliczne zdjęcie

Cudny widok… Maleństwo…

Wspaniały widok – mama karmiąca

Piękny widok

Co za piękny widok!

 

Znamy prowadzących koncert „Artyści przeciw nienawiści”! Jedna z gwiazd zrezygnowała na ten czas z urlopu macierzyńskiego!

Piękna Olga Kalicka wreszcie po oświadczynach! Aktorka pochwaliła się szałowym pierścionkiem zaręczynowym!

Olga Kalicka jak Kasia Tusk! Właśnie pochwaliła się sekretem ze swojego związku! Długo to trzymała w tajemnicy


Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka poprowadzi koncert Artyści przeciw nienawiści

Olga Kalicka poprowadzi koncert Artyści przeciw nienawiści

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×