Olga Frycz pokazała swoją śliczną córeczkę Helenkę podczas kąpieli! Co za rozkoszna fotka!

Olga Frycz twarz córki

Olga Frycz twarz córki

Olga Frycz pokazała Helenkę podczas kąpieli

Olga Frycz ostatnio swoje aktorstwo zamieniła na cudne macierzyństwo. Gwiazda popularnego serialu M jak miłość obecnie zajmuje się wychowaniem swojej córeczki o imieniu Helenka. Gwiazda od czasu swojego porodu stała się wzorową mamą oraz kolejną medialną ekspertką biegłą w dziedzinie macierzyństwa. Aktorka założyła swój nowy profil za pośrednictwem którego daje praktyczne rady młodym mamom:

Do macierzyństwa starałam się przygotować najlepiej jak się da (teraz już wiem że się nie da. Kupiłam książki, poradniki, czytałam różne blogi i artykuły. Śledziłam profile na instagramie dziewczyn, które znam, lubię i które mi mi imponują. Dzwoniłam pytałam, dowiadywałam się co mam kupić, co muszę mieć a w co NIE warto inwestować. O wszystkim wam napiszę niebawem – napisała Olga.

Tym razem Olga postanowiła szczegółowo zająć się tematem kąpieli Helenki. Przy tej okazji aktorka pokazała wanienkę z córeczką:

 Myślałam że będzie gorzej, że ręce będą mi się trzęsły, że dziecko wyczuje moją niepewność i będzie się darło wniebogłosy. Było zupełnie inaczej. Cichutko spokojnie i sprawnie. Helcia wcale nie płakała mimo że Grzegorz z rozpędu umył jej nawet głowę. Przygotowywałam się do tego rytuału przez ostatnie tygodnie i bardzo długo szukałam takiego produktu, który będzie bezpieczny dla mojego dziecka, zapewni ochronę delikatnej skóry i nie będzie powodował podrażnień I alergii.

Następnie mamy cały opis cudownych kosmetyków, które aktorka zobaczyła kiedyś u Mai Bohosiewicz – naturalne produkty bez alergenów:

Sprawdziłam na sobie i jestem zachwycona . Do wanienki dla Helci wlałam dosłownie kilka kropelek szamponu/mydła i odrobinę oliwki. Nie było płaczu i nie było nerwów. Było pięknie, magiczne i spokojnie. Później zrobiłam masaż ciepłymi rękami i ciepłym olejkiem a Helena przespała longiem 4 godziny. No po prostu magia – napisała Olga.

Jesteśmy pod wrażeniem tej słodkiej fotki, a Wy?

Olga Frycz pokazała TWARZ córki! Helenka wygląda jak księżniczka z bajki!

Olga Frycz sprawiła swojej córeczce prawdziwe cacko! Wypas na światowym poziomie! Mała Helenka to prawdziwa szczęściara!

Partner Olgi Frycz pokazał swoją córeczkę! Ta fotka rozczuli wszystkich twardzieli!


Olga Frycz pokazała jak kąpie córkę

Olga Frycz pokazała jak kąpie córkę

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz rozpływa się nad wózkiem dla Helenki

Olga Frycz pokazała twarz Helenki

Olga Frycz pokazała twarz Helenki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×