NewsyOlga Frycz uchyliła rąbka tajemnicy: na Instagramie pokazała zdjęcie swojego ukochanego

Olga Frycz uchyliła rąbka tajemnicy: na Instagramie pokazała zdjęcie swojego ukochanego

Olga Frycz ma nowego chłopaka to Grzegorz Sobieszek
Olga Frycz ma nowego chłopaka to Grzegorz Sobieszek
Ewa Kamionowska

29.04.2016 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olga Frycz przez długi czas była związana z Jackiem Borcuchem. Niestety, ta relacja nie przetrwała próby czasu i pół roku temu para rozstała się.

Tymczasem w życiu aktorki pojawił się ostatnio nowy mężczyzna. To Grzegorz Sobieszek, trener i były zawodnik bosku tajskiego. Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie sportowca, które podpisała:

#kapsel_thedog #konkubent #pasierb ®

Jedno jest pewne: oboje kochają zwierzęta. Serialowa Ala z "M jako miłość" ma olbrzymią słabość do psów. Były obecne w jej życiu od zawsze. Ostatnio jej wiernym kompanem jest Kapsel.

W międzyczasie zaczęłam jeździć do fundacji „Niechciane-zapomniane” w Łodzi i tam wypatrzyłam Kapsla. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia - przyznaje Olga Frycz w rozmowie z Cztery-lapy.pl. - Byłam w fundacji jeszcze kilka razy zanim Kapsel trafił na dobre do mojego domu. Chodziłam z nim na długie spacery, przywoziłam mu pyszne jedzenie. W międzyczasie starałam się znaleźć dom dla niego i kilku innych psów ogłaszając ich kandydatury na moim profilu na Facebook’u. Decyzję o adopcji Kapsla podjęłam jednak później, kiedy pojechałam do schroniska z ekipą „Dzień Dobry TVN” aby przedstawić działalność fundacji i pokazać kilka czworonogów do adopcji.
Grzegorz Sobieszek, nowy chłopak Olgi Frycz (fot. Instagram)
Grzegorz Sobieszek, nowy chłopak Olgi Frycz (fot. Instagram)
Olga Frycz (fot. ONS)
Olga Frycz (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także