Taka maleńka, a już ma trądzik. Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z 5-ciomiesięczną córeczką i zdobyła się na szczerość

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska na nowym zdjęciu z córeczką. Wyznała, w czym maleństwo jest do niej podobne. Co napisała żona Michała Żebrowskiego?

Aleksandra Żebrowska obecnie głównie skupia się na wychowaniu czworga dzieci: Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka, 2-letniego Feliksa i kilkutygodniowej córeczki, której imienia rodzice jeszcze nie podali do wiadomości publicznej. Michał Żebrowski zapytany przez prasę mówił:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi.

Jest także prężnie działającą bizneswoman i odniosła niezły sukces ze swoją firmą z ubraniami i akcesoriami dla mam i ich dzieci. Aleksandra znana jest z tego, że w oryginalny sposób prowadzi swoje profile społecznościowe. Nie koloryzuje, nie stara się upiększać rzeczywistości, a o problemach mówi otwarcie i nie owija w bawełnę. Jednak większość jej wpisów utrzymana jest w żartobliwym tonie, za co kochają ją jej liczni obserwujący, których ma już ponad 354 tysiące. W sobotę pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Co opublikowała?

Ola Żebrowska na nowym zdjęciu z córeczką. Co napisała?

Ola Żebrowska opublikowała zdjęcie z 5-miesięczną córeczką. W swoim stylu wyznała, w czym malutka jest do niej podobna. Wyraziła także nadzieję, że będzie podobna do babci, której fotografia niedawno zachwyciła internautów, bo okazało się, że jest podobna do księżnej Diany. Na razie jednak jest podobna do taty.

Może będzie podobna do Babci  #naraziecałytata #itrądzikpomamie – napisała.

Pod zdjęciem mamy i córki pojawiło się mnóstwo komentarzy:

  • Śliczne zdjęcie. Tez mam czwórkę i jedna córkę 🙂 moja ma na imię Rut i jest słodka jak nie wiem i jest hunem jednocześnie. Nie wiem czy da się inaczej jak ma się trzech braci.
  • Wazne żeby była szczęśliwa I zdrowa. Piękne zdjęcie pełne miłości oraz ciepła.
  • Najważniejsze żeby była podobna do siebie.
  • Jest potencjał na długie nogi po mamie!
  • Ważne żeby uśmiech był po babci.

Zdjęcie w naszej galerii.


Ola Żebrowska z córeczką

Ola Żebrowska z córeczką

Ola Żebrowska z mamą

Ola Żebrowska z mamą

Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×