Przecież to klon księżnej Diany! Ola Żebrowska pokazała mamę, a fani przecierają oczy z niedowierzenia. Identyczna

Ola Żebrowska pokazała mamę

Ola Żebrowska pokazała mamę

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia swojej mamy z młodości. To niesamowite, ale wyglądała w młodości jak księżna Diana. Co Ola wygrzebała w domowego  archiwum.

Ola Żebrowska jest prężnie działającą bizneswoman i odniosła niezły sukces ze swoją firmą z ubraniami i akcesoriami dla mam i ich dzieci, ale obecnie głównie skupia się na wychowaniu czworga dzieci: Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka, 2-letniego Feliksa i kilkutygodniowej córeczki, której imienia jeszcze nie poznaliśmy.

Sama pochodzi z dużej rodziny i jest bardzo związana z rodzicami i rodzeństwem. Nie ukrywa, że czuje się stworzona, żeby taki model powielić.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

W czwartek Ola celebrowała urodziny mamy. Opublikowała jej zdjęcie i wprawiła internautów w zdumienie.

Ola Żebrowska pokazała mamę. Wyglądała jak księżna Diana

Ola Zebrowska jest bardzo związana ze swoją rodziną, a z mamą łączy ja szczególna więź. Nie mogła nie uczcić w wyjątkowy sposób urodzin Justyny Adamczyk.

Tak, to nie #dajana  Sto lat @asana.mama przynajmniej uśmiech mamy trochę podobny #ladnyboszczery

Pod urodzinowym postem Oli nie brakuje wpisów, w których internauci nie tylko składają Justynie Adamczyk życzenia, ale także dostrzegają jej niesamowite podobieństwo do księżnej Diany.

  • Przecież to księżna Diana. Już ja wiem, jak wygląda Księżna Diana, Olu!! – Natalia Klimas.
  • Lady D! – Lara Gessler.
  • Uśmiech totalnie podobny. 100 lat dla Mamy!
  • Przecież to księżna Diana!
  • Identyczne! Pierwsze o czym pomyślałam – Diana! Później doczytałam.
  • Sto lat dla mamy – Diany.

Zdjęcia w naszej galerii.

Kim jest mama Aleksandry Żebrowskiej?

Mama Aleksandry Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci. Żona Michała Żebrowskiego jest jej najstarsza z całej gromadki. Justyna Adamczyk od lat rozwija swoją pasję, którą jest joga. Skończyła kursy instruktorskie w Szwajcarii, gdzie obecnie mieszka razem z mężem, a także uczy jogi w Dubaju i w innych egzotycznych miejscach.


Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Ola Żebrowska składa mamie urodzinowe życzenia

Ola Żebrowska z mamą

Ola Żebrowska z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×