Szukaj

Córka Jurka Owsiaka napisała mocny list! Apeluje w nim do rodziny Pawła Adamowicza

Jerzy Owsiak córka list

Ola Owsiak napisała wzruszający list

Ola Owsiak napisała list po wydarzeniach w Polsce z 14 stycznia. Nawiązała do rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP-u oraz zamieściła kilka uderzających słów do rodziny zmarłego Pawła Adamowicza. Przeczytaj najciekawsze fragmenty.

14 stycznia 2019 przejdzie do historii jako jeden z najsmutniejszych dni w Polsce. O godzinie 15.00 oficjalnie poinformowano o śmierci Pawła Adamowicza, a kilka godzin później Jerzy Owsiak przekazał wstrząsającą decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP-u. Jego wybór zszokował niemalże cały naród, który od 24 godzin namawia Owsiaka do zmiany decyzji. Powstała nawet specjalna akcja #muremzaowsiakiem.

Sprawę postanowiła skomentować jego córka Ola. 40-latka opublikowała post, w którym na początku odniosła się do całej sytuacji oraz do hejterów krytykujących działalność jej ojca:

Po głowie krąży milion myśli a trudno powiedzieć cokolwiek. Moment jest rozrywający i przerażający. Pani Magdzie Adamowicz i wszystkim bliskim Pana Prezydenta chcę powiedzieć… siły, żeby przeżyć tragedię.

Ola Owsiak zwróciła się również do hejterów:

Energię potrafią przekładać, zdaje się jedynie na nienawiść i durną krytykę wobec innych. Gówno z tego wynika, drodzy Państwo!!!

Na koniec Ola wzięła na tapetę temat swojego ojca i jego działalności. Kobieta nie ukrywa, że jest dumna ze swoich rodziców, chociaż niejednokrotnie denerwowało ją to, że czasem rozmawiali tylko o WOŚP-ie:

– Jestem dumna ze swoich rodziców, którzy życie naszej rodziny podporządkowali działalności Fundacji… Nawet jak czasem szlag mnie trafiał, że znów zamiast o naszych sprawach, przy stole rozmawiamy o listach z prośbami, brakach w szpitalach, tragediach pacjentów i ich rodziców, przetargach…  Rodzice nigdy nie strzelali pogadanek, że trzeba być takim czy siakim, że trzeba robić tak czy śmak… Ale żyjąc, jak żyją, i robiąc to, co robią, nauczyli nas, że w życiu trzeba mieć WRAŻLIWOŚĆ, ODWAGĘ, SIŁĘ I TRZEBA POMAGAĆ, ŁĄCZYĆ i KOCHAĆ. I ZAWSZE PODPISYWAĆ SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM POD TYM, CO SIĘ ROBI! – napisała córka Jurka Owsiaka.

Mamy nadzieję, że list Oli Owsiak dotrze do jak największego grona internautów.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jerzy Owsiak REZYGNUJE z funkcji prezesa WOŚP! [WIDEO]

Ostre słowa zbulwersowanego Jerzego Owsiaka po brutalnym ataku nożownika na prezydenta Gdańska!

Pokojowy Nobel dla Jurka Owsiaka! Wniosek został właśnie zaakceptowany przez komitet norweski

 


Jerzy Owsiak z córką Olą

Jerzy Owsiak z córką Olą

Lidia Niedźwiecka-Owsiak – kim jest żona Jurka Owsiaka?

Lidia Niedźwiecka-Owsiak – kim jest żona Jurka Owsiaka?

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - żona Jerzego Owsiaka

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - żona Jerzego Owsiaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×