Szukaj

Ola Jordan ujawniła imię córeczki. Jest tradycyjne i ma piękne znaczenie

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan, kilka tygodni po narodzinach upragnionej córeczki, ujawniła, jak będzie miała na imię jej pociecha. Na jakie miano padł wybór tancerki i jej męża Jamesa Jordana?

Ola Jordan, bardzo lubiana jurorka Tańca z Gwiazdami, urodziła upragnioną córeczkę w lutym. Wieściami podzieliła się na swoim Instagramie, ale nie podała, jakie imię wybrali dla dziecka razem z mężem, Jamesem Jordanem. Ujawniła je w magazynie Hello!, podczas ekskluzywnego wywiadu.

Jakie imię dla córki wybrała Ola Jordan?

Wspaniałą nowinę, że będą rodzicami, Ola i James Jordan przekazali we wrześniu. Ogłosili, że spełnili jedno ze swoich największych marzeń, nie ukrywali także, że do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro po trzech latach starań.

Jakiś czas potem zdradzili także płeć malucha.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli.

Kiedy na Instagramach pary 29 lutego, pojawiły się nowiny, że 27 lutego na świecie pojawiła się ich córeczka, nie podali jej imienia. Ujawnili je dopiero teraz, podczas wywiadu dla magazynu Hello! Ola i James postawili na tradycyjne imię Ella. Oznacza ono światło, co bardzo wpisuje się w historię tancerzy.

Nie mieliśmy imienia przez pierwszy tydzień – była tylko Dzieckiem, naszym Maluszkim – powiedziała tancerka.

Para od początku nie ukrywała, że posiadanie dziecka jest ich wielkim marzeniem, które w końcu się ziściło. James powiedział dla Hello!

Jest to tym bardziej wyjątkowe, że nigdy nie przypuszczaliśmy, że to się wydarzy. Nasze trofea i wyróżnienia znikają w tle. To najlepszy moment w naszym życiu, bez cienia wątpliwości. Ola dała mi najbardziej cenny prezent. To całkowicie zmieniło sposób, w jaki postrzegam świat.

Jeszcze raz gratulujemy wielkiego szczęścia i życzymy zdrowia.


Ola Jordan - imię córeczki

Ola Jordan - imię córeczki

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan urodziła

Ola Jordan urodziła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×