Ola Jordan jest w ciąży! Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek w sesji dla zagranicznego magazynu!

Ola Jordan ciąża

Ola Jordan ciąża

Ola Jordan jest w ciąży. Gwiazda Tańca z gwiazdami spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała za pośrednictwem brytyjskiego magazynu Hello!, na łamach którego pokazała swój zaokrąglony brzuszek. Który to już miesiąc?

Ola Jordan największą popularność w Polsce zyskała dzięki programowi Taniec z gwiazdami, w którym przez dwa sezony zasiadała w jury. Gdy gwiazda dołączyła do grona ekspertów tanecznego show Polsatu, miała już ugruntowaną pozycję w Wielkiej Brytanii. Tancerka jest jedną z nielicznych Polek, którym udało się osiągnąć ogromny sukces za granicą i zyskać popularność, która trwa do dziś. Nic dziwnego, że jej życiem osobistym interesują się tamtejsze media.

Ola Jordan w ciąży. Sesja z zaokrąglonym brzuszkiem

Ola Jordan nie pojawi się w nowej edycji Tańca z gwiazdami, a wszystko to ze względu na swój szczególny stan. Tancerka zaszła w ciążę po wielu latach starań. Gwiazda wreszcie potwierdziła plotki. Wzięła udział w ekskluzywnej sesji dla poczytnego brytyjskiego magazynu Hello!. W wywiadzie zdradziła, że obecnie jest w 13 tygodniu ciąży, co oznacza, że termin porodu ma wyznaczony na wczesną wiosnę 2020.

Gwiazda w towarzystwie męża zpozowała do zdjęć w ogrodzie botanicznym. Ola Jordan w ciąży wygląda kwitnąco. Jej urodę i sylwetkę dodatkowo podkreślają piękne kreacje. Uwagę przykuwają jednak nie tylko stroje, ale przede wszystkim zaokrąglony brzuszek, który tancerka dumnie eksponuje na fotografiach.

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Zobacz: Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!

Przyszła mama swoim szczęściem podzieliła się z internautami na Instagramie:

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis.

Mamy mnóstwo miłości, którą chcemy się podzielić. Wiem, że James będzie najlepszym ojcem w historii. Jest naprawdę wzruszony i już nawet rozmawia z naszym dzieckiem, codziennie mówi do mojego brzucha.

Jestem z Jamesem już ponad połowę mojego życia i zawsze powtarzam, że nigdy nikogo nie kochałam tak bardzo jak jego… Ale teraz będę, tylko w zupełnie inny sposób.

Nie mogę się doczekać, aż poznam tę małą osobę, która rośnie we mnie i dam jej tyle miłości, ile tylko mogę – napisała Ola zapraszając swoich fanów do lektury jutrzejszego numeru „Hello!”.

View this post on Instagram

I can’t actually believe I’m writing this but I’m so happy to say James and I are expecting a baby ???? We are both so excited to add a little munchkin into our family. We have so much love to share and I know James will be the best daddy ever. He’s actually a real softy and already talking to our baby every day close to my belly. I’ve been with James for over half of my life and I always said I would never love anyone as much as I love him….. but now I will, just in a very different way. I can’t wait to meet this little person growing inside me and give them all the love I possibly can. Please get you copy of @hellomag out tomorrow where we share our story of the joy and excitement of becoming parents. Big thank you to @hellomag for sharing our story of ivf struggles and now the joy of pregnancy. I still can’t believe IM HAVING A BABY ???? Love you all ???? P.S. Getting pregnant wasn’t straight forward for us and it’s been a long and emotional journey but we were one of the lucky ones. My heart goes out to all those couples still trying for that magical moment and I’ll always keep a prayer in my heart for you.

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on

Zanim gazeta trafi do kiosków w Wielkiej Brytanii, możecie zobaczyć kilka klatek z sesji zdjęciowej małżonków, którzy są ze sobą już ponad 20 lat. Zdjęcia Oli Jordan z ciążowym brzuchem wyglądają przeuroczo, o czym w komentarzach wspomnieli internauci.

Para otrzymała mnóstwo gratulacji od swoich fanów, do których nasza redakcja dołącza się z ogromną przyjemnością.

Zobacz: Seksowna Ola Jordan tym razem przesadziła z negliżem! Jej wielki biust rozproszył wszystkich uczestników dzisiejszego “Tańca z gwiazdami”!

Ola Jordan nie mogła zajść w ciążę

Para od dwóch lat starała się o dziecko. Jeszcze w lutym, na łamach Hello!, gwiazda opowiedziała o swoim problemie z zajściem w ciążę:

Chciałabym być mamą z całego serca i myślałam, że to samo się stanie. James też jest już zdesperowany i marzę o tym, by to wreszcie się stało. To jedyny prezent, który chciałabym mu dać. Sądziłam, jak większość kobiet, że sama mogę zdecydować kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko. Że będę mogła mieć swoją karierę, a dziecko, gdy poczuję się gotowa. Niestety, tak się nie stało – wyjawiła gwiazda.

Wtedy też Ola przyznała, że wraz z mężem mają w planach skorzystanie z metody in-vitro, która w Polsce wzbudza ogromne kontrowersje, a w Wielkiej Brytanii jest czymś zupełnie naturalnym i zrozumiałym. Czy to właśnie dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu udało się im spełnić marzenie o większej rodzinie?


Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×