Szukaj

Ola Jordan jest w ciąży! Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek w sesji dla zagranicznego magazynu!

Ola Jordan jest w ciąży. Gwiazda Tańca z gwiazdami spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała za pośrednictwem brytyjskiego magazynu Hello!, na łamach którego pokazała swój zaokrąglony brzuszek. Który to już miesiąc?
Ola Jordan ciąża

Ola Jordan ciąża

Ola Jordan największą popularność w Polsce zyskała dzięki programowi Taniec z gwiazdami, w którym przez dwa sezony zasiadała w jury. Gdy gwiazda dołączyła do grona ekspertów tanecznego show Polsatu, miała już ugruntowaną pozycję w Wielkiej Brytanii. Tancerka jest jedną z nielicznych Polek, którym udało się osiągnąć ogromny sukces za granicą i zyskać popularność, która trwa do dziś. Nic dziwnego, że jej życiem osobistym interesują się tamtejsze media.

Ola Jordan w ciąży. Sesja z zaokrąglonym brzuszkiem

Ola Jordan nie pojawi się w nowej edycji Tańca z gwiazdami, a wszystko to ze względu na swój szczególny stan. Tancerka zaszła w ciążę po wielu latach starań. Gwiazda wreszcie potwierdziła plotki. Wzięła udział w ekskluzywnej sesji dla poczytnego brytyjskiego magazynu Hello!. W wywiadzie zdradziła, że obecnie jest w 13 tygodniu ciąży, co oznacza, że termin porodu ma wyznaczony na wczesną wiosnę 2020.

Gwiazda w towarzystwie męża zpozowała do zdjęć w ogrodzie botanicznym. Ola Jordan w ciąży wygląda kwitnąco. Jej urodę i sylwetkę dodatkowo podkreślają piękne kreacje. Uwagę przykuwają jednak nie tylko stroje, ale przede wszystkim zaokrąglony brzuszek, który tancerka dumnie eksponuje na fotografiach.

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Zobacz: Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!

Przyszła mama swoim szczęściem podzieliła się z internautami na Instagramie:

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis.

Mamy mnóstwo miłości, którą chcemy się podzielić. Wiem, że James będzie najlepszym ojcem w historii. Jest naprawdę wzruszony i już nawet rozmawia z naszym dzieckiem, codziennie mówi do mojego brzucha.

Jestem z Jamesem już ponad połowę mojego życia i zawsze powtarzam, że nigdy nikogo nie kochałam tak bardzo jak jego… Ale teraz będę, tylko w zupełnie inny sposób.

Nie mogę się doczekać, aż poznam tę małą osobę, która rośnie we mnie i dam jej tyle miłości, ile tylko mogę – napisała Ola zapraszając swoich fanów do lektury jutrzejszego numeru „Hello!”.

View this post on Instagram

I can’t actually believe I’m writing this but I’m so happy to say James and I are expecting a baby ???? We are both so excited to add a little munchkin into our family. We have so much love to share and I know James will be the best daddy ever. He’s actually a real softy and already talking to our baby every day close to my belly. I’ve been with James for over half of my life and I always said I would never love anyone as much as I love him….. but now I will, just in a very different way. I can’t wait to meet this little person growing inside me and give them all the love I possibly can. Please get you copy of @hellomag out tomorrow where we share our story of the joy and excitement of becoming parents. Big thank you to @hellomag for sharing our story of ivf struggles and now the joy of pregnancy. I still can’t believe IM HAVING A BABY ???? Love you all ???? P.S. Getting pregnant wasn’t straight forward for us and it’s been a long and emotional journey but we were one of the lucky ones. My heart goes out to all those couples still trying for that magical moment and I’ll always keep a prayer in my heart for you.

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on

Zanim gazeta trafi do kiosków w Wielkiej Brytanii, możecie zobaczyć kilka klatek z sesji zdjęciowej małżonków, którzy są ze sobą już ponad 20 lat. Zdjęcia Oli Jordan z ciążowym brzuchem wyglądają przeuroczo, o czym w komentarzach wspomnieli internauci.

Para otrzymała mnóstwo gratulacji od swoich fanów, do których nasza redakcja dołącza się z ogromną przyjemnością.

Zobacz: Seksowna Ola Jordan tym razem przesadziła z negliżem! Jej wielki biust rozproszył wszystkich uczestników dzisiejszego “Tańca z gwiazdami”!

Ola Jordan nie mogła zajść w ciążę

Para od dwóch lat starała się o dziecko. Jeszcze w lutym, na łamach Hello!, gwiazda opowiedziała o swoim problemie z zajściem w ciążę:

Chciałabym być mamą z całego serca i myślałam, że to samo się stanie. James też jest już zdesperowany i marzę o tym, by to wreszcie się stało. To jedyny prezent, który chciałabym mu dać. Sądziłam, jak większość kobiet, że sama mogę zdecydować kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko. Że będę mogła mieć swoją karierę, a dziecko, gdy poczuję się gotowa. Niestety, tak się nie stało – wyjawiła gwiazda.

Wtedy też Ola przyznała, że wraz z mężem mają w planach skorzystanie z metody in-vitro, która w Polsce wzbudza ogromne kontrowersje, a w Wielkiej Brytanii jest czymś zupełnie naturalnym i zrozumiałym. Czy to właśnie dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu udało się im spełnić marzenie o większej rodzinie?


Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×