Szukaj

OSTRO! Ojciec Małgorzaty Rozenek nie wytrzymał i zabrał głos w sprawie „afery kosmetykowej”. Uderzył prosto w Kingę Rusin!

Kinga Rusin Małgorzata Rozenek

Stanisław Kostrzewski broni córki w sporze z Kingą Rusin

Kłótnia Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin zaczyna sięgać zupełnie nowego poziomu. Do tej pory w awanturę wciągnięto między innymi Radosława MajdanaPolę i Igę LisMagdę Gessler czy Michała Piróga, o Joannie Krupie nawet nie wspominając. Odezwało się wiele osób z show-biznesu, zabierając to jedną, to drugą stronę, ale komentarza tej osoby nie spodziewał się chyba nikt.

W rozmowie z Faktem ojciec Małgorzaty Rozenek, pan Stanisław Kostrzewski, ostro zaatakował Kingę i bez ogródek wyjawił co sądzi na jej temat:

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa – powiedział rozzłoszczony ojciec Perfekcyjnej

W dalszej części rozmowy przyznał też, że nie rozumie dlaczego ktoś zarzuca jego córce, że nie dba o zwierzęta. Według pana Stanisława, Perfekcyjna ma gołębie serce:

Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, m.in. kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem – skwitował

Jak myślicie, dolał oliwy do ognia?

Co za cios! Michał Piróg w konflikcie Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek wstawił się za…

MOCNE! Kinga Rusin o życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek! Pisze o „polowaniu na cudzych mężów”! Co jeszcze zdradziła?

Spór między Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin zamienia się w wojnę klanów. Do dyskusji włączyła się Iga Lis!


Kinga Rusin w szarym kombinezonie w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin w szarym kombinezonie w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin z Piotrem Kraśko zapowiadali jesienny sezon w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin z Piotrem Kraśko zapowiadali jesienny sezon w Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin na plaży w Indonezji

Kinga Rusin na plaży w Indonezji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×