Szukaj

Nicki Minaj wreszcie pokazała twarz synka. Jest rozkoszny, a to jak go nazywa roztopiło serca internautów

Niki Minaj

Niki Minaj

Nicki Minaj w końcu podzieliła się z fanami fotografiami swojego synka. Złożyła życzenia noworoczne we wzruszającym wpisie i pochwaliła się uroczymi kadrami z niemowlakiem.

Nicki Minaj w tym roku potwierdziła, że jest w ciąży. Raperka na Instagramie dodała zdjęcie, na którym eksponowała krągłości. Ogłosiła, że razem z Kennethem Pettym spodziewają się narodzin maleństwa. Wiadomość spotkała się z entuzjastyczną reakcją fanów, którzy rzucili się z gratulacjami.

Na początku października portal E!News poinformował, że gwiazda urodziła. Dziennikarzom udało się ustalić, że została mamą 30 września. Tę informację potwierdził również portal TMZ. Osoby z otoczenia raperki donosiły, że maleństwo przyszło na świat w Los Angeles.

Minaj bardzo długo nie nie komentowała spekulacji. Na jej social mediach na próżno było szukać informacji czy zdjęć dziecka. W końcu jednak dodała filmik, w którym podziękowała przyjaciołom za otrzymane prezenty dla malucha. Chociaż jeszcze niedawno mówiono, że urodziła dziewczynkę, poinformowała, że doczekała się synka:

Jestem bardzo wdzięczna i zakochana w moim synu. Szaleńczo zakochana — napisała.

Chwilę potem pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka. Na Instagramie opublikowała uroczy kadr, na którym trzyma nóżkę noworodka.

Nicki Minaj pokazała twarz syna

Cierpliwość fanów została jednak wynagrodzona, bo raperka z okazji Nowego Roku wrzuciła do sieci aż kilka zdjęć synka. Maluch jest przeuroczy. W markowych ubrankach, biżuterii, wystylizowany jak gwiazda rapu skradł serca internautów. Podobnie jak pseudonim, jakim określa go Minaj. Dumna mama mówi na niego Papa Bear.

#PapaBear bardzo dziękuję, za wybranie mnie na swoją mamę. Życzę wam szczęśliwego i pomyślnego Nowego Roku. Dziękuję za miłość i wsparcie podczas tej podróży. To wiele dla mnie znaczyło. Bycie mamą to zdecydowanie najbardziej satysfakcjonująca praca, jaką kiedykolwiek podjęłam. Wysyłam miłość do wszystkich matek superbohaterów. Wielkie uściski dla wszystkich kobiet, które były w ciąży w tym trudnym czasie – napisała artystka.

Post spotkał się z prawdziwie entuzjastycznym przyjęciem fanów artystki. Życzą jej szczęścia w nowym roku i rozczulają się słodkim maluszkiem. Teraz pozostaje poczekać, kiedy Minaj zdradzi imię synka.


Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Nicki Minaj - pierwsze zdjęcia synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×