Szukaj

Nicki Minaj urodziła. Zagraniczne media obiegła szczęśliwa nowina

Nicki Minaj urodziła

Nicki Minaj urodziła

W zagranicznych mediach aż huczy od doniesień, ze raperka Nicky Minaj urodziła swoje pierwsze dziecko. O wszystkim poinformowały portale zza oceanu.

O tym, że Nicki Minaj jest w ciąży, plotkowano już od kilku lat. Co kilka miesięcy w kolorowej prasie pojawiały się kolejne doniesienia na ten temat. Fani raperki jednak bardzo długo musieli czekać na potwierdzenie tej szczęśliwej nowiny. Najbardziej barwna postać żeńskiego rapu niedawno dodała zdjęcie na Instagramie, gdzie pokazała swoje sporych rozmiarów krągłości. Ubrana jedynie w kolorowy kostium kąpielowy gwiazda pokazała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Oczywiście pod postem natychmiast pojawiło się tysiące gratulacji od jej fanów z całego świata.

W październiku 2019 roku wyszła za mąż, za Kennetha Petty’ego, który podobnie jak jego małżonka, jest barwną postacią – producent i raper, dwukrotnie został skazany na karę więzienia. Najpierw, w 1995 roku, za próbę gwałtu na 16-latce. 9 lat później trafił do więzienia za śmiertelne postrzelenie mężczyzny. Zwolniono go warunkowo w 2013 roku. To u jego boku Nicki postanowiła spędzić resztę życia i założyć rodzinę.

Nicki Minaj urodziła

Jak donoszą zagraniczne media, raperka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Pierwszy szczęśliwą nowinę obwieścił portal E!News. Według doniesień, które pojawiły się na stronie 37- letnia artystka została matką już 30 września. Tę informację potwierdza również kolejny amerykański portal, który śledzi życie gwiazd -TMZ. Według jego informatorów artystka urodziła w Los Angeles.

View this post on Instagram

#Preggers 💛

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

W social mediach, które prowadzi artystka, nie pojawiła się jeszcze informacja o tym, że została matką. Jej mąż Kenneth Petty także nie potwierdził tego, co donosi prasa. Chociaż płeć dziecka na tę chwilę nie jest znana, to mówi się, że Nicky urodziła dziewczynkę. Informację te miał przez przypadek zdradzić raper Lil Wayne.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy powiększenia rodziny!


Nicki Minaj i Nas, fot. Instagram

Nicki Minaj i Nas, fot. Instagram

NIcki Minaj w ciąży

NIcki Minaj w ciąży

Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×