Szukaj

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę w Paryżu. To było ostre cięcie!

Natalia Siwiec - krótkie włosy

Natalia Siwiec - krótkie włosy

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę specjalnie na Paryski Tydzień Mody, a zdjęciami podzieliła się na Instagramie. Oprócz tego, wystąpiła w obłędnej stylizacji. Zobaczcie, jak prezentowała się celebrytka.

Natalia Siwiec, to polska fotomodelka i celebrytka, która zyskała rozpoznawalność w 2012 podczas Euro 2012. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie wstawia posty ze swojego życia. Ostatnio pochwaliła się wizytą w Paryżu, przebywała tam podczas tygodnia mody. Pięknie wyglądała, a zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz: Natalia Siwiec wróciła na Instagram i zdradziła, co się z nią działo! Przez tydzień nie dawała o sobie znać

Natalia Siwiec ścięła włosy w Paryżu

Modelka, podobnie jak Jessica Mercedes czy Marina udała się na Tydzień Mody w Paryżu 2019. Modelka miała okazję obejrzeć na żywo pokaz nowej kolekcji Isabel Marant. Do wyjazdu bardzo starannie się przygotowała. Poszła do fryzjera, a do walizki włożyła przygotowane na tę okazję stroje.

Modelka postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę, więc skróciła włosy. Długie loki wyrównała i podkreśliła na nowo kolor. Zdjęcia, które umieściła na Instagramie, pokazują, że zmiana jest może niewielka, ale za to bardzo korzystna.

Pierwszy #PFW zaliczony, dziękuję @moliera2, że mogłam zobaczyć na żywo pokaz Isabel Marant. Genialna kolekcja i przepiękne topowe modelki – napisała Siwiec.

Zobacz: Córka Natalii Siwiec to jej mini wersja! Mia ma identyczny strój i fryzurę

Natalia Siwiec – na pokazie Isabel Marant

Na pokaz mody Isabel Marant Natalia wybrała się z Jessicą Mercedes. Stylizacja, jaką wybrała, naprawdę robi wrażenie. Miała na sobie pasiasty komplet oversize, połączony z białym topem i beżowymi sandałkami na szpilce. Całość uzupełniła brązową torebką. Wyglądała obłędnie. Nie każdy może sobie pozwolić na taki outfit.

Co piszą o wyglądzie  Natalii Siwiec w Paryżu internauci?

Natalia Siwiec w Paryżu wyglądała jak milion dolarów. Odświeżona fryzura, świetna, modna stylizacja. Nie mogło zabraknąć komentarzy fanów.

  • Kozacka stylówa!
  • Boska stylizacja!
  • Piękne butki, ale stopa mnie boli od patrzenia. Stylizacja boska.
  • Mistrzostwo pod każdym względem – zachwycają się internauci.

Zobacz: Obłędnie seksowna Natalia Siwiec kusi fanów nagim, opalonym ciałem! Internauci oniemieli z wrażenia!


Natalia Siwiec - Paryż

Natalia Siwiec - Paryż

Natalia Siwiec i Jessica Mercedes

Natalia Siwiec i Jessica Mercedes

Natalia Siwiec na tygodniu mody w Paryżu

Natalia Siwiec na tygodniu mody w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×