Szukaj

Natalia Siwiec zdradziła płeć dziecka swojej siostry. Wygadała się pod pięknym świątecznym zdjęciem

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec Święta Bożego Narodzenia spędziła z najbliższą rodziną. Właśnie pokazała zdjęcia, na których możemy podziwiać również jej siostrę. Malwina jest już w zaawansowanej ciąży. Modelka zdradziła płeć jej dziecka.

Natalia Siwiec w tym roku sporo pracowała i jeszcze więcej czasu spędziła poza Polską. Gwiazda co jakiś czas chwali się kolejnymi zdjęciami z egzotycznych wyjazdów. Jej ulubionym kierunkiem jest zdecydowanie meksykańska wyspa Tulum. Można powiedzieć, że to dla niej drugi dom.

Modelka jest niezwykle aktywna na Instagramie i chętnie chwali się kolejnymi pięknymi zdjęciami, na których możemy podglądać, jak spędza czas razem ze swoją rodziną. Miss Euro 2012 zaledwie kilka dni przed świętami wróciła z kolejnych wakacji. Boże Narodzenie postanowiła spędzić z najbliższymi w Polsce. Odwiedziła swoją ukochaną mamę, a na kadrach, które trafiły do sieci, mogliśmy zobaczyć także jej śliczną siostrę.

Natalia i jej mąż Mariusz Raduszewski wspólnie wychowują trzyletnią córkę Mię. Ich rodzina niedługo się powiększy. Jej młodsza siostra Malwina jest w ciąży. Już niedługo Mia doczeka się kuzynki, a jej mama zostanie ciocią. Chociaż siostry w dzieciństwie nie było bardzo zżyte przez siedmioletnią różnicę wieku, to w dorosłym życiu nadrabiają zaległości.

Natalia Siwiec zdradziła płeć dziecka swojej siostry

Malwina zajmuje się wizażem i makijażem artystycznym, jednak woli trzymać się z dala od blasku fleszy. Niezbyt często pojawia się w mediach. W listopadzie jednak sprawiła, że zaczęła rozpisywać się o niej prasa, a wszystko to za sprawą coraz większego brzuszka.

Wczoraj siostra Siwiec udostępniła kadr z pięknej sesji ciążowej, a pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. W czasie świąt możemy podejrzeć kolejne zdjęcia, na których widzimy jej krągłości. Natalia opublikowała na swoim profilu rodzinne kadry, gdzie możemy podziwiać ją w otoczeniu mamy, córki i siostry. Zdradziła również, że ich rodzina wkrótce powiększy się o kolejną dziewczynkę.

Cztery dziewczyny i jedna w drodze. 3 pokolenia.

Fani są zachwyceni, widząc tyle pięknych kobiet na wspólnym zdjęciu. Jedno jest pewne, Malwina jest już na ostatniej prostej na porodówkę i już niedługo do tego zacnego grona dołączy kolejna piękność. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wieści o szczęśliwym rozwiązaniu.


Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×