Szukaj

Siostra Natalii Siwiec jest w ciąży! Pokazała mocno zaokrąglony brzuszek. Wielka radość w rodzinie miss

Natalia Siwiec z Malwiną

Natalia Siwiec z Malwiną

Natalia Siwiec zostanie ciocią. Jej siostra Malwina pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. Zobaczcie.

Natalii Siwiec nikomu nie trzeba przedstawiać. Miss Euro 2012 jest obecna w mediach od czasu swojego spektakularnego debiutu. Prężnie działa w social mediach, gdzie pokazuje swoje życie rodzinne – nie brakuje zdjęć z mężem, Mariuszem Raduszewskim i uroczą córeczką Mią.

Niewiele jednak osób wie, że ma młodszą siostrę, która jest do niej bardzo podobna. Malwina Siwiec zajmuje się makijażem, a wielu przypuszcza, że mogłaby zrobić karierę na miarę Natalii, jednak ona woli trzymać się nieco w cieniu. Jednak w sobotni wieczór podzieliła się w sieci swoją ogromną radością i ogłosiła ciążę.

Siostra Natalii Siwiec jest w ciąży

Malwina Siwiec to młodsza o 7 lat siostra Natalii. Różnica wieku sprawiła, że nie łączyła ich jakaś wielka zażyłość. Jednak w czasie trwania zdjęć do reality show Miss Euro „Enjoy the View”, dziewczyny podobno zbliżyły się do siebie

Malwina specjalizuje się w makijażu ekstrawaganckim. Brała udział w licznych mistrzostwach wizażu, gdzie udało jej się wywalczyć pozycje na podium w tej kategorii. Na swoim blogu zamieszcza dużo zdjęć, na których prezentuje ciekawe i kolorowe makijaże. Z wykształcenia jest kosmetologiem i prowadzi także szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs.

Malwina Siwiec utrzymuje, że nie chce robić kariery w show-biznesie i nie zależy jej na popularności. Mimo to wzięła udział w reality show siostry, pojawiła się również w programie Pytanie na śniadanie, gdzie pokazała jak wykonać „gwiazdorski” makijaż, czyli taki w stylu Scarlett Johansson. Towarzyszyła także siostrze na otwarciu jednego z butików, a także podczas zdjęć do jednego z odcinków „Tańca z gwiazdami”, kiedy jej Natalia próbowała swoich sił na parkiecie.

Prawdą jest, że niewiele się słyszy o Malwinie Siwiec. Jednak w sobotni wieczór przekazała takie wieści, że już wiadomo, że w rodzinie Miss Euro nastąpiła wielka radość. Mała Mia Raduszewska będzie miała małą kuzynkę, bądź kuzyna, a Natalia zostanie ciocią. Malwina radosne wieści przekazała, publikując urocze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i podpisała je po prostu cud.


Malwina Siwiec w ciąży

Malwina Siwiec w ciąży

Malwina Siwiec

Malwina Siwiec

Natalia Siwiec i Malwina Siwiec mają aparaty ortodontyczne

Natalia Siwiec i Malwina Siwiec mają aparaty ortodontyczne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×