Szukaj

Bajkowa sesja ciążowa siostry Siwiec. Pokazała partnera i ogromny brzuszek. Tak pięknych zdjęć nie miała nawet Natalia

Malwina Siwiec w ciążowej sesji

Malwina Siwiec w ciążowej sesji

Malwina Siwiec, siostra słynnej polskiej modelki Natalii Siwiec jest w ciąży. Podzieliła się z internautami efektami sesji ciążowej. Uwagę przyciąga ogromny brzuszek i przystojny partner.

Siostra Natalii Siwiec niedawno ogłosiła w sieci, że jest w ciąży. Radość w rodzinie modelki nie ma granic. Na Instagramie Malwiny Siwiec niedawno pojawiły się także zdjęcia z jej baby shower. Na fotografiach można było podziwiać przyszłą mamę, siedzącą w otoczeniu prezentów, a potem także przyjaciół i partnera czule obejmującego spory brzuszek. Był bogato zastawiony stół, na którym znalazł się m.in. tort z ozdobą w kształcie dziecięcego wózka oraz smakowicie wyglądające ciastka. Dekoracje utrzymano w odcieniach beżu i złota, a więc nie było żadnej wskazówki na temat płci dziecka.

Brzuszek Malwiny jest już naprawdę spory, a ona właśnie pochwaliła się efektami sesji ciążowej. Tak pięknej nie miała Natalia, która do końca ukrywała ciążę. Być może to już ostatnie chwile przed rozwiązaniem.

Sesja ciążowa siostry Natalii Siwiec

Siostra Natalii Siwiec spodziewa się pierwszego dziecka. Celebruje każdy moment ciąży. Jak już pisaliśmy wyżej urządziła gwiazdorski baby shower, a teraz postanowiła pochwalić się także efektami sesji zdjęciowej, jak się można domyślać po rozmiarach brzucha, którą wykonała niedługo przed rozwiązaniem.

Kadry, które pojawiły się na Instagramie Malwiny Siwiec, odejmują mowę. Przyszła mama w cudnych kreacjach pozuje w bajowej scenerii. Każda z fotografii tworzy oddzielny obraz, który, jak podkreśliła w opisie siostra modelki, jest namalowany obiektywem. Artysta przenosi nas do zaczarowanej krainy.

Siwiec wygląda czarująco, odmienny stan zdecydowanie jej służy. Na jednym ze zdjęć razem z nią pozował jej partner. Przystojny brunet czule całuje matkę jego dziecka. Bardzo romantycznie.

Bajeczne obrazy namalowane aparatem i niezwykłymi zdolnościami @kiljan_photography Sukienka~ @solarskakamila – napisała Siwiec.

Internauci są oczarowani zdjęciami Malwiny. Komplementu płyną szerokim strumienie. Nie ma co się dziwić, bo takiej sesji zdjęciowej nie widzieliśmy jeszcze u żadnej z gwiazd, które w ostatnim czasie rodziły dzieci. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×