Córka Zborowskiej okazała niezwykłą łaskę swojemu tacie. Wrona pochwalił się na Instagramie, na co czekał od wielu tygodni

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona

Andrzej Wrona pochwalił się swoim fanom na Instagramie, na jaki luksus pozwoliła mu córeczka. Nie uwierzycie, jak mało potrzeba do szczęścia.

Andrzej Wrona od dwóch lat jest mężem Zofii Zborowskiej. Ich relacja potoczyła się błyskawicznie, a zakochani nie zwlekali ze sformalizowaniem związku. Małżonkowie na każdym kroku udowadniają, że są dla siebie stworzeni. Od niedawna mogą się oni sprawdzić w zupełnie nowej roli. Kilka miesięcy temu aktorka poinformowała, że jest w ciąży. Przyszli rodzice przygotowali dla swoich fanów prosty rebus, a gwiazda pokazała sporych już rozmiarów krągłości.

Od tamtej pory fani razem z Zosią i Andrzejem wyczekiwali na narodziny córeczki. Zborowska nie ukrywała, że ciąża nie należała do łatwych – aktorka borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi i codziennie musiała przyjmować zastrzyki. Wszystko skończyło się szczęśliwym rozwiązaniem, a od kilku miesięcy dumni rodzice cieszą się Nadzieją – takie imię nadali dziewczynce.

Andrzej i Zosia z wielkim zaangażowaniem prowadzą swoje profile w social mediach. Nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie opowiadają o życiu prywatnym i kulisach codzienności. Z przekazaniem informacji o narodzinach córeczki zwlekali jednak aż tydzień. Dopiero gdy świeżo upieczona mama wróciła do domu, pochwaliła się pierwszym zdjęciem, a pod nim pojawiła się prawdziwa lawina gratulacji.

Od tamtej pory rodzice Nadziei nie szczędzą internautom kolejnych zdjęć i chętnie pokazują, jak upływa im czas z córeczką. Nie brakuje żartobliwych wpisów. Niedawno pokazali, że nie muszą się przebierać na Halloween, bo ich maleństwo postarało się o ich odpowiedni wygląd.

W poniedziałek Andrzej Wrona pochwalił się za to swoim fanom, jaki luksus zapewniła mu córka.

Andrzej Wrona zdradził, na jaki luksus pozwoliła mu córka

Jadąc taksówką na mecz, Andrzej Wrona skorzystał z chwili i postanowił odpowiedzieć na pytania swoich fanów. Jeden z nich, zatroskany o formę i zdrowie sportowca, zaproponował, żeby ten raczej uciął sobie drzemkę. Siatkarz jednak zadowolony odpowiedział:

Czcigodna, łaskawa córka Nadziejka dała dziś pospać, więc wyjątkowo nie ma takiej potrzeby.

Zrywanie się z łóżka skoro świt i wstawanie w nocy stało się dla siatkarza tematem do żartów, co podłapali jego znajomi oraz internauci obserwujący profile Andrzeja Wrony w sieci, stąd też pytanie, a także odpowiedź zadowolonego sportowca. Nadziejka zafundowała tacie niezły luksus.


Andrzej Wrona zdradził, na co pozwoliła mu córka

Andrzej Wrona zdradził, na co pozwoliła mu córka

Jak radzi sobie Andrzej Wrona z przewijaniem?

Jak radzi sobie Andrzej Wrona z przewijaniem?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - Halloween 2021

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - Halloween 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×