Zosia Zborowska urodziła. Jest pierwsze zdjęcie dzidziusia. Znamy płeć i imię

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska urodziła. Tę radosną wiadomość właśnie ogłosiła na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się też pierwszym zdjęciem z maleństwem.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w 2019 roku, o czym poinformowali w social mediach. Pokazali zdjęcia ze ślubnej sesji. Panna młoda miała na sobie piękną sukienkę, jej mąż dobrze skrojony garnitur. Od teraz będą mogli sprawdzić się w nowej roli. Właśnie pojawił się na świecie ich pierwszy maluszek.

Zosia Zborowska o tym, że jest w ciąży poinformowała w oryginalny sposób

Zborowska bardzo długo ukrywała krągłości. Gdy udostępniała nowe zdjęcia w social mediach kadrowała je tak, by nie było widać brzuszka. O tym, że jest w ciąży poinformowała w bardzo kreatywny sposób. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z mężem, który trzymał dwa worki lodu w kostkach. Aktorka wymownie wskazała swój brzuszek. W kreatywnym poście nawiązali do słów piosenki zespołu Vanilla Ice, Ice, ice baby.

Płeć i imię dziecka Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska poznali płeć dziecka przed narodzinami. Tę informację zdradziła mama aktorki, Maria Winiarska, która powiedziała o tym w jednym wywiadzie. Dodała, że na razie nie podzielili się nią z najbliższymi:

Młodzi już wiedzą, ale nie chcą mówić… – powiedziała w Fakcie.

Chociaż przyszli rodzice nie wyjawili tego czy powitają syna, czy córkę, niedawno Zborowska postanowiła zażartować z wyboru imienia. Podała kilka propozycji, niektóre z nich są bardzo zabawne:

Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja.

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła, o czym poinformowała na Instagramie. Jej córeczka Nadzieja przyszła na świat już tydzień temu, ale dopiero teraz gwiazda podzieliła się tą wiadomością z internautami. Opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z dziewczynką, na którym Nadzieja ma zaledwie kilkanaście godzin. Zdradziła, że jej mąż cały czas był obecny przy porodzie i mocno ją wspierał.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił.

Pierwszym i to bardzo uroczym zdjęciem z córeczką pochwalił się także dumny tata, czyli Andrzej Wrona. Pokazał maleńką stópkę Nadziei.

Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami- napisał.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje.

Historia miłości Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się przez Instagram. Aktorka przez przypadek trafiła na jego profil na Instagramie:

Zaczęło się od tego, że przez przypadek wpadłam na jego profil na Instagramie i pomyślałam fajna d**a. Zobaczyłam dwa filmiki, które mnie rozśmieszyły, a później zadzwonił do mnie znajomy, z którym mieliśmy robić celebrycko-charytatywną wyprawę na Kilimandżaro. Brakowało nam znanych osób, więc powiedziałam, żeby zadzwonił do Jankesa, Musiała i Wrony… – mówiła aktorka w Roli głównej.

Gdy okazało się, że jej kolega nie miał kontaktu do sportowca, gwiazda napisała mu o całej akcji. Niestety Wrona nie mógł wziąć udziału w projekcie, który ostatecznie i tak nie doszedł do skutku. Jakiś czas później Zosia i Andrzej spotkali się na branżowej imprezie, potem umówili się na randkę.

O tym, że się spotykają, poinformowali w grudniu 2018 roku. Udostępnili wspólne zdjęcie, w opisie zachęcali do wsparcia jednej ze zbiórek. Kilka miesięcy później, 17 maja 2019 roku siatkarz oświadczył się ukochanej. W krótkim czasie wzięli ślub, a teraz powitali na świecie pierwsze dziecko.


Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska urodziła

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×