Zofia Zborowska jest w ciąży! Pokazała sporych rozmiarów brzuszek w sesji z mężem. Oryginalnie i z dystansem

Zosia Zborowska jest w ciąży

Zosia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży! Aktorka i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Opublikowali zabawne zdjęcie, żeby podzielić się swoim szczęściem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już prawie dwa lata są małżeństwem. Od miejskiego zgiełku uciekli poza Warszawę i tam uwili sobie gniazdko. Trzeba przyznać, że bardzo luksusowe. Zdjęcia z wnętrz i otoczenia posiadłości pojawiają się często na Instagramie aktorki. Znajdzie się tam również miejsce dla potomstwa zakochanych.

Małżonkowie właśnie poinformowali na Instagramie, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zosia Zborowska szerszej publiczności dała się poznać, uczestnicząc w show Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo. Oprócz udziału w programie ma na swoim koncie wiele ról w teatrach i w serialach. Widzom najbardziej jest znana z serialu Barwy Szczęścia, gdzie przez kilka sezonów wcielała się rolę dentystki Anety. Na dużym ekranie po raz pierwszy zadebiutowała już jako dziecko. Mając 11 lat, zagrała w filmie Złoto dezerterów. 

W 2018 roku spotkała swojego obecnego męża Andrzeja Wronę. Uczucie pomiędzy nimi narodziło się niemal od razu. W jednym z wywiadów wyznała, że pamiętnego wieczoru przegadali ze sobą kilka godzin. Ich relacja szybko stała się bardzo poważna i chociaż przez kilka miesięcy starali się ją ukrywać przed mediami, to w końcu postanowili się ujawnić i aktorka towarzyszyła przyszłemu mężowi podczas Gali Mistrzów Sportu.

Pobrali się w sierpniu 2019 roku. Obecnie, razem z ukochaną suczką Wiesią, prowadzą sielankowe życie na wsi. Wkrótce do ich rodziny ktoś dołączy.

Na Instagramie Zofii Zborowskiej pojawiło się zabawne zdjęcie, na którym jej mąż, znany siatkarz, Andrzej Wrona pozuje z dwoma workami lodu w kostkach. Aktorka wymownie wskazuje swój brzuszek.

Małżonkowie zabawną fotografią podzielili się swoim szczęściem. Będą rodzicami. W kreatywnym poście nawiązali do słów piosenki zespołu Vanilla Ice, Ice, ice baby.

Rebus, który wymyślili, nie był zbyt trudny dla internautów i ci natychmiast ruszyli z życzeniami. Pojawiły się oczywiście emotki od Anny Lewandowskiej i wyrazy uznania za ułożenie rebusu od Soni Bohosiewicz.

  • Gratulacje!
  • O wow!
  • Czy to będzie najbardziej zabawne dziecko na Instagramie?!
  • Tak coś czułam, najlepszości!
  • Najlepszy news dnia.
  • Gtaulacje i dużo zdrowia!

Jeśli ktoś jeszcze miałby wątpliwości, to rozwiewa je emotikona kobiety w ciąży, która znalazła się w poście Zosi. Takie samo zdjęcie pojawiło się także na Instagramie szczęśliwego przyszłego ojca. Gratulujemy!


Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×