Monika Richardson do końca roku czekała z prawdziwą bombą. Zmasakrowała Zamachowskiego w wywiadzie: „Nie przeprosił za zdradę”. Jest dla niej jeszcze coś gorszego

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Richardson udzieliła wywiadu, w którym nie oszczędziła Zbigniewa Zamachowskiego. Zdradziła przykre fakty z ich małżeństwa.

Monika Richardson zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym zdradziła przykre fakty z czasów jej małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Okazuje się, że mimo upływu czasu i nowego związku, są jeszcze sprawy, które bolą dziennikarkę. Co opowiedziała?

Monika Richardson podsumowała małżeństwo z Zamachowskim

Monika Richardson zdecydowała się podsumować ubiegły rok na łamach Twojego Imperium. Udzieliła wywiadu, w którym nie oszczędziła Zamachowskiego.

Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce – mówiła w rozmowie z tygodnikiem.

Dziennikarka wyznała, że do samego końca małżeństwa zabiegała o pojednanie. Przymknęła oko nawet na jego romans. W końcu to Zamachowski podjął decyzję o zakończeniu małżeństwa.

Bardzo go kochałam i wielkodusznie postanowiła wybaczyć mu zdradę (…). Mężczyźni rzadko umieją przepraszać. Może boją się żyć z poczuciem winy, że nawalili? U mojego wkrótce już byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał be zarzutu. Jestem pewna, że jeszcze nieraz usłyszę, że byłam nieznośna i zła – powiedziała.

Monika wspomniała też jakie relacje łączyły ją z dziećmi Zbyszka, a raczej ich braku. Aktor również, oględnie mówiąc, nie dogadywał się z synem i córką dziennikarki.

Z dziećmi Zbyszka nie zagrało, a on sam nie znosił obecności moich dzieci (…). Wydawało mi się, że mając czwórkę dzieci, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety, nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę – dodała.

Formalnie Richardson wciąż jest małżonką aktora i wcale się speszy do zmiany tego stanu rzeczy.

Nie spieszę się do czwartego małżeństwa. Chyba że kolega Zamachowski będzie miał ochotę wziąć ślub. Wtedy spotkamy się w sądzie – podkreśliła.

Monika nie szczędziła też komplementów pod adresem Wojterkowskiego.

Jest do bólu uczciwy, lojalny i otwarcie komunikuje problemy. Z nim nie ma tematów tabu ani żadnych trudnych kwestii, które w innych związkach zamiotłoby się pod dywan. Konrad nie jest śliwką fałszywką, czego nie mogę powiedzieć o niektórych moich mężach – podsumowała.

Ciekawe, jak Zbigniew Zamachowski zareaguje na słowa byłej ukochanej.


Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widziały gały co brały.
  Mogła myśleć głową ,zanim rozbiła rodzine.

 • GośćJadwiga pisze:

  Długo nie czekała i znowu dzieciom zafundowała nowego tatusia. Hipokrytki.

 • Gość pisze:

  I po co , coś takiego wyznaje, czy tylko ona jedna porzucona. Straszne ,że w 21 w. kobita utrzymuje faceta, brakuje jej miłości do samej siebie.

 • Ciocia pisze:

  Być może w majtkach! Bo wzrostem, ani klasą, to nie!

 • Mary pisze:

  Tomek i Zosia przeżyli traumę, ale gdyby się pogodzili, to dzieci traumę przechodziłyby Nadal, a mamusię by to niewiele interesowało! „Kolega Zamachowski”- i to są dorośli ludzie, którzy byli małżeństwem przez 10 lat i wychowywali dzieci!

 • Teresa pisze:

  Kobieta liczyła na ,wiele, ale się przeliczyła! Tak to jest w życiu

 • Gość pisze:

  Pani Moniką uznała, że jej nazwisko nie pojawia się w bulwarówkach czy na pudelkach, więc lata do nich i odgrzewa stare kotlety. To tylko świadczy o jej poziomie a raczej jego braku. Widać wyznaje zasadę: źle czy dobrze , byle po nazwisku.

 • Gość zuza pisze:

  Wiedziała że facet nie akceptuje jej dzieci a wzięła ślub i starała się podporządkować jego dzieci i upokorzyć była żonę.Skrocił zapędy swoim odejściem bo zrobiło się cicho.

 • Gość pisze:

  Druga Rodowicz nie winna jeszcze na tym nie koniec

 • GośćMarika pisze:

  Dziwnie jedno co ludzie mają w głowie aby opisywać ba tak wielkim forum swoje sprawy osobiste.Dzisiaj świat niema wstydu trzeba się pchać do przodu nawet z tak trudnym tematem.Wstyd się robi dzieciom rodzinie A potem wnukom.Tak to też jest nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu

 • Gość pisze:

  Facet za którego alimenty na jego dzieci płaciła 2 żona jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

 • Gość pisze:

  To zwykły kartofel.

 • Gość pisze:

  I po co to roztrząsac było i nie wróci więcej.Zamachowski to pajac facet bez klasy,a ty Monika weź z nim rozwód jak najszybciej i pozbądz się oficjalnie z życia tego pasożyta

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×